Понеділок, 4 Липня, 2022

"Або Путін, або Порошенко": як Синютка залякував львівських працівників дошкілля

26 лютого у Львівському палаці мистецтв відбулась конференція працівників дошкільної освіти “Коло дитини”. У часі зустрічі фахівці порушили такі важливі питання: інклюзія, діалог з батьками, міжнародний досвід, педагогічна майстерність, мотиваційні інструменти у роботі з персоналом. Спікерами конференції були керівники ЗДО, педагоги-методисти, освітні управлінці, викладачі-практики, які мають свою історію успіху в розвитку дошкільного навчально-виховного процесу. Загалом у конференції взяли участь понад 200 педагогів та керівників ЗДО. Про це пише zaxid.net.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, урочисте відкриття конференції провів очільник Львівської ОДА Олег Синютка. Він перед аудиторією (99% – жінки) виступив з доповіддю ʺДошкілля в епіцентрі увагиʺ, а згодом відповів на запитання учасників конференції. Перша ж репліка із залу стосувалася ставлення голови ЛОДА до великої кількості кандидатів на цих президентських виборах. На це питання Олег Синютка відповідав більше 10 хвилин, розпочавши із заяви, що кандидатів насправді лише двоє і прізвища обох починаються на літеру “П”.

Наприкінці ж “лекції” відбувся агітаційний момент посадовця щодо діючого Президента України Петра Порошенка. Синютка сказав:

“Я це говорю чесно і щиро, бо це так. В силу того, що я маю повний доступ до державної таємниці. Сьогодні є два кандидати і обидва починаються на букву “П”: або Путін, або Порошенко! Хочемо зберегти державу, хочемо виховувати дітей в цій державі – нема сумнівів у виборі. Сумніваємось – є ще сорок з чимось кандидатів, можемо вибирати будь-кого.”

Крім того, Олег Синютка не міг не згадати у своєму виступі й іншого, мабуть, найбільш обговорюваного кандидата цих “передвиборчих змагань” – Володимира Зеленського. Очільник ЛОДА зазначив, що його високі передвиборчі рейтинги – це катастрофа для українського суспільства. Синютка додав:

“Стосовно Зеленського, який сьогодні має найвищий рейтинги в Україні… (сміх у залі) Але це факт, дівчата! Це катастрофа, але це факт! Не сумнівайтеся, ми йдемо своїм шляхом! Це наш український шлях і все в нас буде добре!”

Зазначимо, організаторами конференції були департамент освіти і науки Львівської ОДА та ГО “Центр соціальних інновацій”.