Четвер, 7 Липня, 2022

ЗМІ зафіксували переписку одного зі "слуг народу" з дівчиною "легкої поведінки": подробиці

Нещодавно один з депутатів України, представник партії чинного Президента Володимира Зеленського “Слуга народу”, Богдан Яременко опинився у центрі так званого “інтимного скандалу”. Мова йде про те, що деякі ЗМІ у залі Верховної Ради України у часі робочого процесу зафіксували те, як народний обранець веде “цікаву” телефонну переписку. Зокрема, пана Яременко висміяли за те, що він вів онлайн-розмову на сайті знайомств та спілкувався з 32-річною жінкою, яка пропонувала йому зустріч за гроші, передає сайт “Букви“.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, таку пікантну ситуацію зафіксували вчора, 29 жовтня, і одразу ж інформацію поширили мережею. Першоджерела зазначають, що нардеп “сидів” на сайтах знайомств та таких, що пропонують інтимні послуги. Зокрема, зі знімків смартфона видно два чата зі знайомствами – “Мережа знайомств Мам …” і “Loveeto”. Також на екрані добре можна розглянути анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яку так ретельно вивчав народний обранець, передає Українська Правда.

У відповідь на це Богдан Яременко зазначив, що усе це фальсифікація та спроба створити навколо його особи скандал. Також він додав, що поширена у ЗМІ переписка є нічим іншим як “провокацією” та зумисно спланованим розіграшем – нічого більшого та серйознішого. Однак вже згодом, у другій половині дня 30 жовтня, нардеп попросив вибачення за інцидент, у центрі якого опинився. У своєму дописі він згадав про дружину, дітей та колег, з якими працює. Більше за все, зазначає депутат, не хотів, щоб їх це зачепило. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook”.

Зазначимо, Богдана Яременка було обрано до Верховної Ради України 9-го скликання за списком президентської партії “Слуга народу”. Сьогодні він є головою парламентського комітету з питань зовнішньої політики.

Яременко