П’ятниця, 1 Липня, 2022

Мерія Львова долучається до Всеукраїнського дня добрих справ

27 листопада увесь світ відзначатиме чудове свято – Щедрий Вівторок. Це день добрих справ, який щорічно припадає на вівторок після Дня подяки. У всьому світі у цей день влаштують різноманітні благодійні акції, щоб допомогти онкохворим, людям похилого віку, хворим діткам, сиротам, багатодітним бідним сім’ям та навіть безпритульним тваринам. У 2018 році до святкування такого гарного свята – Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок долучається і Україна, зокрема Львів.

Як інформує “lvivyes“, сьогодні, 21 листопада, у часі загальноміської апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий озвучив ініціативу, щоб одноденний заробіток працівники структурних підрозділів Львівської міської ради перерахували Навчально-реабілітаційному центру “Джерело”, зазначивши, що свою одноденну зарплату він перераховує саме для дітей цього центру. Голова Львова закликав усіх працівників міської ради долучитись до такої акції доброти, сказавши:

“Є ініціатива львівська — ми маємо центр Джерело, унікальний центр. Хто би мав бажання — одноденну зарплату перерахувати на фінансування цього центру — я би був вдячний. Я сам покажу приклад. Сума не велика, але цим діткам це буде дуже корисно. Кожен з нас може зробити і щось інше. Але я би хотів, щоб була така хвиля. Прохання до львів’ян в цей день проявити себе милосердними.”

У 2018 році Україна офіційно долучилась до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у цей “добрий вівторок”, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, закликаючи робити добро, розповідають про це у міжмережжі. Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети, прості, звичайні люди. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ.

У сучасному у світі – інфомаційному, надрозвиненому, все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше. Але варто пам’ятати, що це та справа, яка в наших руках, це те, що можеме виправити ми самі – кожен з нас. Тому прийдешнє свято – це ще одна причина нагадати те, що усі ми – Люди і доброта, допомога та щедрість – це те, що має супроводжувати кожного з нас!

Щедрий Вівторок – це ще одна причина допомогти людям усвідомити, що робити добро є зовсім нескладно, та результат цього людського діяння просто колосальний. Приєднуйтесь і ви до цього доброго, чудового свята і кожен зробіть щось добре, приємне, корисне, благодійне. Все це займе мало часу і зусиль, але, по правді, буде великим людським вчинком.  А з кожним таким кроком комусь стає краще, а значить – і більше доброти з’являється у цьому світі.