Четвер, 7 Липня, 2022

З ким же піде Вакарчук на парламентські вибори?

Зараз у міжмережжі активно обговорюють участь відомого українського співака, лідера гурту “Океан Ельзи” – Святослава Вакарчука у майбутніх парламентських виборах. Вже ні для кого не секрет, що артист зі світовим ім’ям, культурний та громадський діяч пан Вакарчук має намір взяти участь у цьогорічних “політичних перегонах” та нарешті розпочати реальні зміни в країні. Про це пише видання zik.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, якраз у ці дні Святослав Вакарчук активно готується до парламентських виборів, проводячи численні політичні консультації. Деякі журналісти стверджують, що на 16 травня заплановано відеозвернення Вакарчука, в якому музикант повідомить про свої політичні плани. Ймовірно, що саме тоді українці знатимуть чітку позицію співака щодо виборів та більш детально про його команду.

Telegram-канал “Української правди” повідомляє, що сьогодні до найближчого політичного оточення Святослава Вакарчука входять екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, колишній виконавчий директор антикорупційної організації Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин і експерт зі зв’язків стратегічної групи радників при Кабінеті міністрів Ярослав Железняк, інформує Дзеркало тижня. До слова, раніше НВ повідомляло, що Вакарчук вже сформував свій виборчий штаб, який очолила Юлія Клименко. 

Окремі джерела стверджують, що лідер “Океану Ельзи” працює над об’єднанням “здорових демократичних сил”. У той же момент, станом на сьогодні, однозначної інформації щодо того, чи збирається сам музикант знову ставати народним депутатом чи, цілком можливо, лідером партії, немає.

Пригадаємо, Святослав Вакарчук вже був депутатом України у 2007 році. Тоді він став 15-м номером у списку пропрезидентського блоку “Наша Україна – Народна самооборона”, але 16 грудня 2008 року Вакарчук добровільно склав депутатські повноваження, заявивши, що політика “брудна справа”.