Субота, 21 Травня, 2022

Коли варто змінити гальмівні колодки: що слід знати львів’янам?

Гальмівні, або тормозні колодки є чи не найважливішою запчастиною будь-якого автомобіля. За допомогою гальмівних колодок ви знижуєте швидкість авто або зупиняєте його повністю. Оскільки колодки постійно створюють тертя з гальмівними дисками та задіяні в рух машини, їхня поверхня швидко зношується. Часто це позначається на якості гальмування автомобіля, а несправні гальмівні колодки Опель Кадет, наприклад, є небезпечними, оскільки часто спричиняють виникнення аварій та інших ДТП. Тому важливо регулярно змінювати їх, аби забезпечити безпечне водіння. 

Пропонуємо ознайомитись львів’янам з характерними ознаками гальмівних колодок, які свідчать про те, що їх необхідно змінювати. 

Ознаки несправних гальмівних колодок

Неполадки гальмівної системи автомобіля можуть призвести до багатьох проблем та неприємностей. Тому важливо регулярно перевіряти гальмівні колодки, щоб уникнути їх. Якщо ви знаєте основні ознаки несправних тормозних колодок, це допоможе вам вчасно їх замінити. Тому обов’язково ознайомтесь із характеристиками, які свідчать про знос цієї запчастини.

Першим сигналом, який свідчить про несправність тормозних колодок, є різкий звук, скрегіт чи навіть верес при використанні гальма. Будь-які незвичні звуки гальмівної системи вказують на те, що матеріали колодки зношені.

Перевірити гальмівні колодки та замінити їх необхідно тоді, коли при використанні тормозів ви відчуєте, що авто не є контрольованим: його може кидати в різні сторони, при цьому колодки можуть гриміти та тремтіти. У такому випадку їх негайно слід замінити.

Безліч спеціалістів рекомендують регулярно оглядати гальмівні колодки, оскільки візуальний контроль також допоможе визначити несправність деталі. Зношену тормозну колодку помітно відразу, тому, якщо виявите цю ознаку, відразу змінюйте колодку на нову.

Отже, змінити гальмівні колодки необхідно:

  • коли під час гальмування ви чуєте різкі удари;
  • коли після зупинки автомобіля ви помічаєте довгий тормозний шлях;
  • якщо гальмівна система працює незвично, видає різкі звуки та якість гальмування погіршилась;
  • коли на колодках появився бруд, металева стружка чи пил. 

Якщо ви сумніваєтесь у справності ваших колодок, обов’язково зверніться до спеціалістів, які допоможуть вам розібратись у цьому, а за потреби замінити їх. Пам’ятайте: справні та надійні тормозні колодки – гарантія безпечної поїздки.

Де у Львові придбати гальмові колодки на OPEL KADETT?

Придбати якісні та доступні гальмові колодки ви можете в одному з найкращих сервісів в Україні – АТЛ. На сайті за допомогою зручного каталогу ви швидко виберете необхідну запчастину, а за потреби можете скористатися онлайн-консультацією та допомогою фахівців. АТЛ пропонує запчастини від найкращих виробників за доступними цінами, тому вони відрізняються високою якістю, довговічністю та зносостійкістю. 

Крім цього, мережа магазинів АТЛ пропонує клієнтам надзвичайно вигідні умови покупки: доступні ціни, доставка в будь-яке місто України, якісний асортимент та допомога при покупці. Саме тому АТЛ є гарантією якості та найкращим вибором львів’ян.