Четвер, 7 Липня, 2022

Де львів’янам купити тягач?

Власники сучасних транспортних, логістичних чи будівельних компаній не можуть обійтися без вантажівок, які в своєму складі мають і тягач, і причіп. Це дорогий, але незамінний вид транспорту, якщо справа стосується регулярних перевезень різноманітного вантажу. Для того, щоб правильно купить тягач даф, необхідно враховувати певні характеристики та вибрати найбільш оптимальний варіант для виконання тих чи інших транспортних задач. Тому пропонуємо ознайомитися з основними аспектами, на які варто звертати увагу при виборі тягача. 

Вибір тягача: на що звертати увагу?

При виборі вантажного транспорту насамперед треба враховувати те, для виконання яких завдань у майбутньому він буде використовуватися. Тягачі відрізняються між собою різноманітними параметрами: як і видом кабіни, колісними формулами, так і потужністю двигуна та іншими характеристиками. Тому в першу чергу вам потрібно визначитись із наступними нюансами:

  1. Ціль покупки. Для чого вам необхідний тягач? Враховуйте тип та габарити вантажу, його призначення, особливості самого причепа та навіть маршрути. 
  2. Ознайомтесь із призначенням самого тягача, його характеристиками та типом і оберіть найбільш оптимальний варіант по комплектації та вантажності.
  3. Бюджет, який ви плануєте виділити на покупку спецтехніки. При цьому обов’язково розрахуйте собівартість роботи та термін, за який транспорт окупиться.
  4. Пробіг тягача: ви можете придбати як і новий тягач, так в вантажівку з пробігом.
  5. Якість самої техніки, доступність усіх запчастин та наявність сервісних центрів. Враховуйте відгуки покупців та клієнтів, ознайомтесь із правилами компанії та виробника, де ви купуватимете тягач. Від якості вантажівки залежить термін її експлуатації, тому цей момент є найважливішим при виборі.

Оптимальним варіантом для виконання будь-яких вантажних перевезень є тягачі DAF. Вони є найбільш популярними серед власників бізнесу та володіють практично всіма характеристиками для здійснення комфортних та швидких перевезень. 

Тягач DAF у лізинг: чому варто обрати компанію STRANS?

STRANS – одна з найбільших провідних українських компаній, яка спеціалізується на продажі запасних частин до вантажівок та причепів, напівпричепів, спецтехніки, тягачів та автобусів від найкращих світових виробників. Це мережа магазинів, розташованих по всій Україні, яка пропонує клієнтам найвигідніші та найлояльніші умови замовлення. На сайті за допомогою зручного каталогу ви легко можете обрати потрібний тягач та всього-на-всього за декілька хвилин оформити замовлення. За потреби ви можете скористатися допомогою та консультацією менеджерів STRANS. 

Сідлові тягачі від компанії STRANS є найкращим рішенням для вашого бізнесу чи інших потреб. Доступна вартість тягачів, широкий асортимент, гарантія від виробника, європейська якість та зручне і швидке оформлення всіх необхідних документів для лізингу і продажу, а також швидка доставка є свідченням високого професіоналізму STRANS. 

STRANS гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому, обираючи послуги компанії, ви отримаєте найкраще.