П’ятниця, 20 Травня, 2022

Правильний догляд та профілактика зубів та ясен

Здоров’я ротової порожнини – важлива складова всього організму. Але навіть якщо зуби в повному порядку, проблеми можуть прийти, звідки не чекали – ясна. Хвороби ясенних тканин без своєчасного лікування призводять до розхитування зубів і навіть їхнього повного випадання. Щоб забезпечити зубам повноцінний та правильний догляд, а також уникнути ускладнень, необхідно виконувати низку профілактичних заходів.

Якісна гігієна ротової порожнини

Чистити зуби двічі на день – це головна заповідь стоматології. Підбирати зубну пасту необхідно суто індивідуально, але краще вибирати пасту з фтором. Важливу роль також відіграють ополіскувачі для зубів і зубні нитки. Вони допомагають якісніше почистити зуби і усунути залишки їжі навіть у важкодоступних місцях. Іноді лікарі рекомендують використовувати засоби народної медицини: полоскати рот настоями кори дуба, ромашки чи шавлії. Вони мають протизапальний ефект і зміцнюють ясна.

Комплексний раціон харчування

Не тільки зуби, а й весь наш організм потребує щоденної порції корисних вітамінів та мінералів. Особливу увагу слід приділяти кальцію, фосфору, фтору та магнію – це основні складові здоров’я ротової порожнини. При нестачі кальцію зуби починають кришитися і ламатися, тому сири та інші молочні продукти обов’язково мають бути у Вашому раціоні. Крім кальцію, важливу роль для здоров’я зубів відіграє фосфор, що міститься в рибі та морепродуктах. Не варто нехтувати і свіжими овочами, зеленню та фруктами. До речі, деякі овочі та фрукти (наприклад: яблуко, груша чи морква), не лише допомагають зміцнити ясна та зуби, а й сприяють очищенню зубного ряду від нальоту та залишків їжі.

Своєчасне лікування ясен

Правильний догляд та лікування зубів під наркозом на початкових етапах розвитку карієсу дозволяє уникнути проблем із яснами та зберегти красу посмішки. До речі, стоматологи також радять проводити професійне чищення зубів 2 рази на рік (видаляти зубний наліт та камінь). Важливу роль відіграє і профілактичний огляд у кабінеті стоматолога хоча б раз на півроку. Ми не завжди можемо виявити ту чи іншу проблему, адже найчастіше карієс розвивається між зубами або в їхніх далеких куточках. А, як відомо, краще усунути хворобу на початкових етапах розвитку – це простіше і менш болісно.

Вилікувати зуби під наркозом, а також позбутися захворювань ротової порожнини будь-якого ступеня складності можна в МЦ Oculus. Фахівці центру знають, як важливо зберегти здоров’я та природну красу посмішки, тому використовують лише якісне обладнання та матеріали. Завдяки сучасним стоматологічним технологіям та комфортним умовам лікування проводиться швидко, якісно, ​​а головне – абсолютно безболісно, ​​адже ми використовуємо медикаментозну седацію. Завдяки такому підходу лікування зубів уві сні – це не мрія, а реальність для наших пацієнтів. Седація безпечна для організму і часто застосовується навіть у дитячій стоматології. Потрібна стоматологічна клініка у Львові https://oculus.lviv.ua/areas/dentistry/ – запишіться на консультацію до лікаря стомалога за посиланням на сайт.

Зберегти зуби та ясна здоровими та міцними – легко, коли знаєш, як правильно це зробити. Бережіть свою посмішку, адже це головна запорука чудового настрою та успіху!