Понеділок, 15 Серпня, 2022

Монтаж опалення у Львові – довіряйте роботу професіоналам

При створенні комфорту в оселі система опалення відіграє важливу роль. Тому плануючи ремонт у квартирі, приватному будинку чи котеджі, потрібно з особливою скрупульозністю підходити до розробки проекту. І справа не лише в організації затишного та безпечного проживання для всієї родини, а й економічній ефективності витрат на енергоресурси. І щоб усі ці пункти були передбачені, встановлення опалення краще довірити компетентним фахівцям. Якщо ви в пошуку компанії у Львові, яка готова швидко та якісно зробити таку роботу під ключ, рекомендуємо звернути увагу на ТеплоВам. Спеціалісти сервісу здійснюють монтаж опалювальних систем будь-якої складності, маючи багаторічний досвід у цій сфері діяльності. Важливою складовою є індивідуальний підхід до кожного проєкту, виходячи з особистих побажань клієнта.

Етапи співробітництва

Монтаж опалення – трудомісткий процес, який не терпить помилок у розрахунках. І не важливо, йдеться про заміну старої, яка зжила свій експлуатаційний термін системи, або проектування капітального ремонту з нуля. Від початку планування до фінішу робіт компанія з клієнтом обговорює всі деталі, серед яких:

  • розрахунок потужності обладнання;
  • гарантія пожежної безпеки під час встановлення;
  • облік енергоефективності системи;
  • добірка обладнання та всіх комплектуючих матеріалів найвищої якості, яке служитиме довгі роки;
  • одержання необхідних дозволів на монтаж системи;
  • додаткові рекомендації, що дозволяють заощадити придбання непотрібного обладнання.

Завершальним етапом співробітництва стануть пускові та налагоджувальні дії, а також отримання гарантійного терміну експлуатації.

Додаткові рекомендації

Досить часто клієнти не можуть вибрати, якій системі опалення віддати перевагу: газ, рідке чи тверде паливо, або комбінований проект. Складність полягає не лише у бажанні заощадити у витратах на комунальні платежі, а й специфіці житла, де плануються проводити такі роботи.

Щоб у подібній ситуації знайти правильне рішення, ТеплоВам пропонує своїм клієнтам послугу експертної оцінки. Фахівець компанії готовий з’явитися на об’єкт, провівши повний енергоаудит та надавши експертну оцінку. За їх підсумками буде запропоновано найбільш ефективний варіант проекту системи опалення з попереднім кошторисом. Важливо, що кожне запропоноване інженерне рішення буде аргументов но з урахуванням термінів окупності.

.