Четвер, 7 Липня, 2022

Чому краще купувати авто з салону?

Клієнтська аудиторія офіційних дилерських центрів з кожним роком падає. Виною тому служить велика кількість альтернативних рішень придбати транспортний засіб. Це відноситься як до старих моделей, так і до нових, які могли вийти лише кілька тижнів тому.

В Україні продажем машин займається безліч приватних осіб. Це можуть бути власники авторазборок, невеликого автовикупу, майстерень, компаній, що займаються перевезенням транспортних засобів. Багато в поодинці перекуповують техніку на європейських авторинках, переводять в Україну і перепродують за націнкою.

Вибір більшості очевидний. Співпраця з офіційним автосалоном серйозно вдарить по сімейному бюджету. Переплата може досягати 30-40%. При цьому користувач практично нічого не отримує, крім гарантії і брендового обслуговування.

Сайт AUTO.RIA надає можливість знайти продавця будь-якого класу і вибрати лада х рей з салону. Всередині можна зустріти 1000 оголошень за різними марками машин від приватних дилерів. Але експерти сайту все ж рекомендують детально вивчити, які послуги пропонує ліцензована організація і чому робота з такою найбільш пріоритетна.

Юридичні нюанси угоди

На вторинному ринку не важко буде знайти нову машину. Це може бути техніка, яка продана з автоломбарду або від приватної особи, а також машини, що потрапили в локальні ДТП. Правда, вибір на користь б/в транспорту може бути пов’язаний з рядом підводних каменів:

  • Автомобіль зареєстрований на іншу особу. Цей аукціон може вести нелегали, які викрали транспорт або зовсім позбавили життя його власника. Такі ситуації зустрічаються часто-густо.
  • Машина може і не відповідати своїй конфігурації. У цю категорію потрапляють преміумні іномарки. Зовні машина виглядає цілою і новою. Всередині можуть перебувати аналогові китайські запчастини. Дилетант не відрізнить підробку від справжнього вузла, а за підсумком заплатить в три рази більше, ніж повинен.
  • У техніки можуть бути фундаментальні проблеми. Продаж машин після дорожньо-транспортних пригод – це завжди лотерея. Не факт, що механікам вдалося відновити техніку до заводської версії. Деякі авто після бічних зіткнень мають критичні проблеми з підвіскою, ходовою частиною, виправити які без капітального відновлення не вийде.

Що означає чистий пробіг машини?

У сертифікованому центрі автомобілі продаються з 0-м пробігом. У цьому клієнт може не сумніватися. Візуальний огляд допоможе зрозуміти, що машина була продана прямо з заводу виробника.

Знайти у приватника чистий пробіг – це рідкість. Основна маса продавців скручує цифри на обладнанні. Робиться це, щоб зробити максимальну націнку на авто і заробити.

Движок на автомобілі може бути убитий. Зробити це легко навіть за кілька тижнів. Неправильне обслуговування, помилковий тюнінг і простий заводський брак здатні навіть нову техніку перетворити в непотріб.

Щоб обдурити покупця, майстри скручують пробіг, маскують зовнішні дефекти двигуна і проводять часткове відновлення. Силова установка справно працює протягом декількох тижнів, а за підсумком виходить з ладу остаточно.

Виявлення виробничого браку на машині з автосалону автоматично означає, що клієнт може повернути гроші або поміняти машину. Робиться це в найкоротші терміни.

Основні плюси офіційних дилерів

До переваг сертифікованих постачальників можна віднести:

  • Клієнт отримує чисту і легальну машину. Авто можна без проблем відразу ж оформити на себе і не мучитися з документами на старого власника.
  • Замовнику не доведеться мучитися з несправними вузлами. Двигун з 0-м пробігом, а також ціла підвіска не потребують ніякого обслуговування. Все, що потрібно, це купити моторне масло і користуватися машиною в повному обсязі.
  • Відвідувачам пропонується всебічна консультація. Співробітники компанії розкажуть про те, яка машина підійде для конкретних цілей і які опції можна додати.
  • Покупцеві дається довгострокова гарантія. Зобов’язання можуть поширюватися на термін до декількох років. Тому первісна переплата окупається, коли доводиться проводити заміну витратних матеріалів і плановий огляд перед новим сезоном.

Як не втратити гарантію?

Секрет довгострокової гарантії від салону в тому, що позбутися цієї переваги легко за дві секунди. Будь-яке втручання водія в технічну структуру машини означає анулювання угоди.

Щоб не втратити привілеїв, потрібно будь-яку поломку проводити в сертифікованому СТО. Зазвичай такі є на базі офіційних автосалонів. Все, що потрібно буде зробити водієві, це самостійно відбуксирувати машину на базу організації.

На сайті AUTO.RIA можна вивчити пропозиції від салонів різних виробників. Орієнтуватися тільки на одну марку не варто. Деякі компанії пропонують гнучкі гарантійні умови, що якраз і стає визначальним плюсом.