Понеділок, 4 Липня, 2022

Незвичайні вчинки заради піци

Тисячі людей люблять піцу. Проста і смачна їжа здатна стати відмінним перекусом для сім’ї або закускою для вечора в компанії друзів, крім того можна заказати піцу в Луцьку, щоб не витрачати час на підготовку. Але іноді любов до цієї страви переходить допустимі для більшості кордони і виливається в химерну форму. Ніжна прихильність до апетитної італійської піци штовхає її шанувальників на безумства і стає причиною досить кумедних курйозів.

Гастрономічна подорож

Іноді любов до піци стає приводом для крутих змін у житті. Кожен бажаючий має можливість замовити піца доставка Луцьк чи інших містах, але не завжди це задовольняє незвичні бажання. Так один з шанувальників італійської закуски, британець з Сіетла Філ Дункан, відправився в кругосвітню подорож, щоб випробувати якомога більше різних варіацій страви. У кожній країні гастрономічний мандрівник куштував місцевий варіант піци будь то:

  • звична Міланська піца;

  • незвичайний костариканський пиріг з кокосом;

  • пряний, м’який індійський коржик.

А фото з різними видами закусок Філ викладав в Instagram, дивуючи тисячі підписників, що спостерігають за його пригодами.

Продовження кар’єри за піцу

Ще один незвичайний курйоз трапився з відомим норвезьким футболістом Борд-Еріком Олсен. Його любов до піци змусила продовжувати робочу діяльність. Спортсмен протягом 8 років грав в якості бомбардира футбольного клубу «Спринт-Єлі» і досягнувши 32-річного віку збирався залишити спортивну кар’єру, присвятивши себе вихованню улюбленої дочки.

Завадила планам приваблива пропозиція менеджерів ФК “Тронвік» “, які виявили бажання переманити чоловіка до себе. Після довгих умовлянь Олсен погодився грати за команду. У контракті футболіста з’явився незвичайний пункт: доставка італійських піц в необмеженій кількості. Саме він в результаті змусив спортсмена погодитися на продовження кар’єри.

Одруження на улюбленій піці

Наступний чоловік вирішив не зупинятися на походах в численні кафе і доставки додому всіляких видів піци, яку можна замовити на сайті https://lapiec-pizza.lt.ua/ . Смачна піца з апетитною скоринкою настільки запаморочила голову прихильнику італійської страви, що він вирішив узаконити свою любов перед богом і людьми. Для цього молодий чоловік наважився на укладення шлюбу з коханою їжею. Втомившись від постійних скарг друзів і знайомих на невдалі стосунки з жінками, двадцятидворічний молодик віддав своє серце піці.

Щоб довести серйозність намірів, чоловік вирушив в ЗАГС, але в реєстрації оригінального шлюбу йому відмовили. «Наречений» відмовився здаватися і замовив шлюбну церемонію в одному з ресторанів, яку провели його співробітники. На пам’ять про урочистість у чоловіка залишилися романтичні знімки, що стали сенсацією в місцевих ЗМІ.

Існують і інші приклади любові до страви, кардинально змінюють життя або залишаються приємним епізодом в скарбничці спогадів. У будь-якому випадку, піца заслуговує теплого до неї відношення.