Четвер, 7 Липня, 2022

500 учасникам АТО виділили землю біля Львова, а 36 бійцям – по 100 тис грн

7 лютого на засіданні робочої групи із опрацювання звернень учасників АТО та визначення критеріїв і механізмів виділення земельних ділянок прийняли рішення про передачу в Держгеокадастр документи учасників АТО для прийняття наказу про надання дозволу про розроблення проекту землеустрою. Згідно рішення ЛОДА, понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки для дачного будівництва у Білогорщі. Окрім того, розглянуті заяви 95 бійців АТО, мешканців Зимної Води, для яких теж передбачено виділення земельних ділянок в Білогорщі. Про це пише прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, директор департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук розповіла, що Департамент тривалий час очікував на дозволи всіх служб щодо надання ділянок львівським учасникам АТО. За її словами, вони багато працювали над містобудівною документацією, аби якомога більше бійців АТО мали змогу отримати землі у Білогорщі. Процедура довга, адже до неї було залучено навіть науковців та спеціалістів для розрахунків. Департамент щоденно моніторив ситуацію, аби пришвидшити бюрократичний процес. І ось це підійшло до логічного завершення.

Оксана Ткачук додала, що тепер Департамент передає всі необхідні документи у Держгеокадарст, який має підготувати наказ про розроблення проекту землеустрою. Також посадовиця зазначила, що вони сподіваються, що юридичне оформлення усіх паперів у цій службі триватиме якнайкоротше. Пані Оксана вірить, що вже навесні бійці АТО отримають документи на руки і стануть повноцінними власниками своїх ділянок у районі Білогорща. 

Також, пригадаємо, 8 лютого, на сесії ЛМР виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив список учасників АТО, які у найкоротші терміни отримають матеріальну допомогу у розмірі 100 тис грн кожен. У переліку 36 учасників бойових дій на Сході України. З детальним списком можна ознайомитись тут.