Вівторок, 5 Липня, 2022

Черкаський мер знайшов захисника в особі Садового

Доволі неоднозначна ситуація під час карантину в країні склалася в Черкасах, пише lvivyes.com. Тут, попри урядові впровадження, міський голова Бондаренко проігнорував загрозу поширення коронавірусу і самовільно взявся за полегшення карантину в межах свого міста. Так, виконавчий комітет міської ради Черкас ще 30 квітня пом’якшив карантинні обмеження в місті. 

Результат такої самодіяльності черкаської влади не забарився – вже 1 травня поліція розпочала кримінальне провадження. Особисто чинний Президент звернувся до мера Черкас, передавши “привіт” від Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України і наголосив на тому, що така його самодіяльність має юридичні наслідки, на які меру слід сподіватися вже найближчим часом.  

Та львівський мер Садовий не бачить, схоже, нічого злочинного в діях черкаської влади – ба, навіть більше, днями Садовий звернувся до Зеленського і до уряду зі словами припинити переслідування Бондаренка і знайти здоровий глузд. Мовляв, очільник Черкас не зробив нічого кримінального тим, що достроково і самовільно пом’якшив карантин в межах свого міста, а лише висловив думку громади Черкас стосовно коронавірусу, карантину і ситуації, яка склалася не тільки в самих Черкасах.  

В рамках свого звернення до уряду Садовий знову заговорив про необхідність дати більше повноважень для українських міст, аби регулювати карантинну ситуацію самостійно і більш ефективно вийти незабаром з карантинного режиму.  

Пригадаємо, Бондаренко днями дозволив працювати непродовольчим крамницям, перукарням, салонам краси, майстерням з ремонту в Черкасах, адже переконаний, що загрози спалаху коронавірусу в місті немає. А на слова Президента відповів, що наміру поступатися у своєму рішенні не має.