Четвер, 7 Липня, 2022

СOVID-19 у Давидові: сільський голова терміново звернувся до людей. Останні дані про хворих

Вчора ввечері, 29 квітня, стало відомо про спалах COVID-19 у селі Давидів, що поблизу Львова (від села приблизно 10 км до центру Львова). А вже сьогодні, 30 квітня, тут, на території села, у кількох місцях були блокпости, що працювали у години пік, а також вимірювали усім температуру, хто заїжджав та виїжджав. У рамках цієї теми до односельчан звернувся голова села Керницький Володимир Михайлович, аби з перших вуст повідомити про останні дані щодо коронавірусу у Давидові, надати головні настанови людям, як бути, та трохи заспокоїти усіх.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, станом на 19:00 30 квітня відомо про 21 випадок COVID-19 у Давидові. За словами голови сільської ради, визначено 8 окремих спалахів (здебільшого це окремі родини). Також відомо про близько 140 людей, які контактували з хворими. Їх вже почали перевіряти. Як повідомила головна інфекціоністка області Наталія Тімко, важких хворих серед мешканців Давидова, на щастя, немає. Частина з них зараз перебуває на лікуванні у Львівській обласній інфекційній лікарні, один – у Центрі легеневого здоров’я, решта – на лікуванні вдома. 

У своєму відеозверненні сільський голова Давидова закликав усіх мешканців суворо дотримуватись усіх правил, які влада вводить, щоб запобігти ще більшому поширенню коронавірусу у селі. Володимир Михайлович зазначив, що 20 хворих (про 21 випадок стало відомо вже надвечір) у селі – це багато, саме тому приймають такі заходи безпеки, зокрема блокпости, температурні скринінги, перевірки поліції тощо. Очільник села закликав усіх місцевих “експертів” з питань коронавірусу утриматись від коментарів та порад, як правильно робити у такій ситуації. Пан Керницький зазначив, що місцева влада керуватиметься найкращими світовими практиками щодо того, як діяти у такій ситуації, і вони зроблять все для того, щоб мінімізувати поширення COVID-19 у Давидові. 

Тож будьте здорові та бережіть себе!