Четвер, 7 Липня, 2022

Російська чиновниця, вітаючи Володимира Зеленського з Днем народження, заговорила українською

25 січня шостий Президент України Володимир Зеленський відсвяткував своє день народження. Йому виповнилось 42 роки. І, як вже раніше про це писали у ЗМІ, він став наймолодшим Главою держави за всю історію незалежної України.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, у цей день Володимира Зеленського привітала неймовірна кількість людей. Адже це перший рік, коли він відзначає своє день народження, будучи президентом. Вітальні слова пану Володимиру висловили усі члени його команди, працівники офісу президента, члени парламенту, прем’єр-міністр України, спікер. Привітали Володимира Олександровича і лідери деяких країн світу.

До привітань долучилась і Наталія Поклонська – нeлегітимна депутатка Державної Думи Росії та колишня “прoкурорка” Криму. Цікаво те, що опубліковане у Telegram привітання було російською та українською мовами. Окрім традиційних вітальних слів, Поклонська запропонувала Зеленському прийняти її у Києві в якості російського посла. За її словами, тут, у столиці, вона займатиметься розслідування державного перевороту в Україні. Також вона написала, що певна, що Президент України прагне якнайшвидше завершити конфлікт на Донбасі, та бажає йому в цьому успіху. Наостанок Поклонська заявила, що готова допомогти налагодити дружні відносини між Україною та Росією. Завершила привітання українською:

“Та й на завершення: з щирими побажаннями, Володимире Олександровичу! Миру та добра! Піднімаю за Вас келих!”

Все ж найдорожчими привітаннями для Володимира Зеленського були слова від його рідних та сім’ї. Зокрема, дружина Президента України Олена Зеленська у соціальній мережі Instagram написала, що вдячна за все, що чоловік для неї зробив, дякує, що живе щасливо та цікаво. Пані Олена зазначила, що завжди буде на його боці та зізналась Володимиру в коханні. Перша леді подякувала коханому чоловіку за кожну мить, проведену поруч з ним. До слова, Олена Зеленська молодша за чоловіка всього на 12 днів і відзначить своє 42-річчя 6 лютого.