Субота, 2 Липня, 2022

В аеропорту "Бориспіль" побились двоє депутатів: хто це?

Те, що амбіції народних обранців України часто зашкалюють, а рівень їх ексцентричної поведінки нерідко сягає найвищого, – ні для кого не є секретом. За всю історію нашого державотворення народні депутати не один раз демонстрували українцям та й усьому світу вправність свого “дипломатичного” спілкування як у стінах Верховної Ради України, так і за її межами. Один з останніх випадків трапився, нібито, в аеропорту “Бориспіль”, передає Українська Правда.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, на цей раз учасниками “бойового спілкування” стали колишній народний депутат України попереднього скликання, член радикальної партії Олег Ляшко та теперішній народний обранець, представник партії “Слуга народу”, голова комітету Ради з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус. За попередньою інформацією, інцидент трапився в київському аеропорту “Бориспіль”. Темою суперечки стала “Імпорт електроенергії з Росії в Україну”, на яку у нардепів різне бачення.

Відомо, що Олег Ляшко нібито зовсім випадково зустрів Геруса у VIP-терміналі аеропорту, де у них і зав’язалась суперечка. Радикал запитав “слугу народу”, чому він зараз не з народом та за які гроші здійснює переліт. Також колишній депутат постійно намагався вияснити, чому Україна з країни, з якою веде війну, імпортує електроенергію. В один з моментів Олег Ляшко тицьнув у Андрія Геруса пальцем – зав’язалась штовханина. Ляшко вчепився за сорочку Геруса та порвав її. У міжмережжі вже з’явилась світлина обшарпаного Геруса та відео конфлікту.

Цей інцидент також прокоментували самі його учасники – кожен на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ. Зокрема, Андрій Герус назвав Ляшка “захисником бізнесу Ахметова”, а той, в свою чергу, повідомив, що представник “Слуги народу” перший почав махати руками.