Четвер, 7 Липня, 2022

Монтаж металопластикових вікон у Львові майстрами Домової служби

Металопластикові вікна стають популярнішими з кожним роком. Такі конструкції вирізняються прекрасними ізоляційними характеристиками, а також дозволяють економити на комунальних послугах. Якісно виконаний монтаж металопластикових вікон гарантує людям, котрі перебувають в домі, офісі чи квартирі максимальний комфорт.

Переваги металопластикових вікон

Серед основних причин, чому монтаж пластикових вікон замовляють усе частіше, можна виділити:

 • високу енергоефективність – багатокамерний профіль та енергоощадне скло не пропускають тепло, що особливо актуально у зимовий період;
 • захист від сонячних променів та звукоізоляцію – в результаті знаходитись усередині приміщення буде максимально комфортно;
 • функційність – спеціальна фурнітура дозволяє вибирати з-поміж різних режимів провітрювання;
 • простоту експлуатації – поверхні не потребують спеціального догляду, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд роками.

Чому варто довірити монтаж металопластикових вікон професіоналам

Енергоефективність та довговічність ПВХ-конструкцій напряму залежать від того, наскільки якісно було виконано монтаж пластикових вікон. Якщо допустити певні помилки під час встановлення, можуть утворитись щілини, через котрі вітер проникатиме всередину приміщення. В результаті у кімнаті будуть протяги, а теплоефективність значно знизиться.

Щоб зекономити собі сили, час та гроші, краще довірити монтажні роботи спеціалістам Домової служби. Досвідчені майстри можуть виконати заміну вікна, або ж встановити конструкцію «під ключ» у новобудові. Завдяки багаторічному досвіду та професійному обладнанню спеціалісти сервісу швидко та якісно впораються із будь-якими столярними роботами. Замовити послуги можна навіть у вихідні, підлаштовуватись під графік майстрів не доведеться. Усі спеціалісти Домслужби – порядні та охайні люди, з котрими приємно працювати, що гарантує замовникам комфорт.

Що входить у послугу зі встановлення пластикових вікон

В рамках послуги спеціалісти займуться:

 • встановленням вікна та ручок;
 • регулюванням фурнітури;
 • прибиранням робочого місця.

По собі майстри залишають не лише справні ПВХ-конструкції, але й чистоту та порядок. Додатково в сервісі можна замовити демонтаж вікна, виведення відкосів, встановлення системи водовідливу та інші послуги столяра. В каталозі компанії понад 1000 різноманітних послуг, звернутись в Домслужбу можна для вирішення будь-яких побутових проблем.

Ціни на послуги в Домовій службі

Вартість встановлення пластикових вікон у сервісі фіксована, тому клієнти точно знають, скільки буде потрібно заплатити за виклик майстра. Під час виконання робіт ціна не змінюється, при цьому для постійних замовників діють знижки. Вартість віконної фурнітури у послугу не входить, однак майстер сервісу може придбати її замість клієнта, що додатково економить власнику сили та час.

Інші переваги Домслужби

Замовляючи установку металопластикових вікон у Львові в Домовій службі, клієнти можуть розраховувати на:

 • письмову гарантію якості;
 • прибуття майстра протягом години або у зручний час;
 • виконання робіт у вихідні дні;
 • готівковий чи безготівковий розрахунок;
 • програму лояльності для постійних клієнтів.

Замовляючи монтаж ПВХ-конструкцій у Львові в Домовій службі, можна не сумніватись ані в надійній роботі пластикових вікон, ані в тому, що в вашому домі, офісі чи квартирі зимою буде максимально тепло та комфортно! Інші послуги столяра можете переглянути за посиланням https://domslugba.com/ua/lvov/services/poslugi-stoliara-30003.html Для постійних клієнтів діють хороші знижки та акційні пропозиції!