Понеділок, 15 Серпня, 2022

Як вибрати змішувач для води

Сучасний ринок пропонує безліч моделей змішувачів різних форм і модифікацій. У непроінформованого в цих тонкощах покупця може виникнути розгубленість, якому варіанту віддати перевагу. Щоб не помилитися у виборі, важливо навчитися розбиратися у двох аспектах: виробниках змішувачів та типах конструкції. У цій статті ми детально розглянемо обидва пункти.

Вибір марки є ключовим у питанні довговічності пристрою. Адже якісний змішувач має прослужити довгі роки, радуючи безвідмовною роботою за умов постійної експлуатації. Одним із найкращих варіантів, які гарантують якісну продукцію, є bruma. Португальська сантехніка зі світовим ім’ям успішно реалізується у 20 країнах світу, у тому числі й у офіційному дистриб’юторстві в Україні. На свою продукцію компанія пропонує гарантійний термін, що в черговий раз доводить про якість пристроїв.

Види конструкцій

Змішувачі для ванної або кухні мають схожу форму, але відрізняються за типом крана. Серед найпоширеніших варіантів виділяються:

  • Одноважільний. Найчастіший вибір серед покупців. Має одну поворотну ручку для напору та регулювання температури води.
  • Двовентильний. Класичний варіант у вигляді двох кранів для гарячої та холодної води.
  • Безконтактний. Сучасний вид змішувача, що забезпечує економію витрати води. Пристрій має інфрачервоний датчик, який реагує на піднесення до нього рук та запускає воду.

Ще один менш поширений, але досить цікавий варіант змішувача – термостатичний. Дуже зручний для тих, хто звик отримувати воду певної температури та напору. Ці функції користувач встановлює заздалегідь.

На що ще звернути увагу

Вибираючи змішувач, також варто керуватися наступними простими рекомендаціями, щоб придбання не давало своєю некоректною роботою дискомфорт. Так, вода з крана при повному натиску має стікати рівно в центр зливного отвору.

Також варто звернути увагу, що моделі з високим дугоподібним виливом не підійдуть для плоских за формою раковин. Якщо не врахувати цей момент, вода гарантовано розбризкуватиметься на всі боки.

Будь-яке спірне питання завжди потрібно обговорити із представником магазину. Якщо не зробити це заздалегідь, можна допустити помилку и придбати непідходящий вариіант. Якщо ви плануєте купити продукцію Bruma, зробити це можна в телефонному режимі, вказаному на сайті компанії. Менеджери готові надати розгорнуту консультацію та корисні поради, які допоможуть визначитися з правильним вибором.

.