Неділя, 14 Серпня, 2022

Відкриття офтальмологічного центру мережі «Візіум» у Львові

1 липня о 9:00 на території MonoDoctor, найбільшого в Україні медичного центру, відбулося відкриття клініки мережі офтальмологічних центрів «Візіум». Ми розташовані на вул. Залізнична, будинок 7 у Львові.

До складу нашої мережі входить 11 філій, які розташовані у кількох містах України — Києві, Дніпрі, Кременчуці, Сєвєродонецьку та Краматорську (тимчасово закриті через воєнний стан), а тепер також і у Львові.

Львівський експертний діагностично-хірургічний центр надає своїм пацієнтам повний пакет послуг у діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань. Клініки нашої мережі оснащені сучасним високоточним обладнанням, використання якого дозволяє уникнути технічних помилок у роботі та максимально точно встановити діагноз навіть на ранніх стадіях захворювання. Рання діагностика, у свою чергу, не допускає розвитку ускладнень та робить лікування більш комфортним для пацієнта.

У нашому центрі у Львові також обладнано сучасну операційну, призначену для проведення мікрохірургічних втручань. Вони використовуються у лікуванні глаукоми (терапія лазером), катаракти (операція факоемульсифікації), порушень рефракції різного генезу (лазерна корекція зору).

У зв’язку із запровадженням військового стану в наших центрах є можливість безкоштовної консультації зі спеціалістами в онлайн-режимі для всіх громадян України. Для ЗСУ та тих, хто захищає нашу незалежність, пропонуємо безкоштовну комп’ютерну діагностику зору, повний огляд та консультації з фахівцями.

«Проконсультуватися зі спеціалістами, пройти повну діагностику дитині та дорослому можливо у нашій клініці за один візит. Якщо встановлюється потреба хірургічного втручання, ви можете відвідати центр вдруге та прооперуватися.», — каже Музальова Світлана, головний лікар клініки «Візіум» у Львові.

У нашому центрі працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які регулярно відвідують міжнародні конференції та симпозіуми, удосконалюють свої знання та практичні навички, а також обмінюються досвідом із закордонними колегами. За час існування нашої мережі офтальмологічних центрів вони провели понад 70 000 успішних оперативних втручань та відновили зір тисячам пацієнтів. У роботі вони керуються європейськими стандартами лікування.

Для маленьких пацієнтів у наших центрах працює дитяча офтальмологія. Ми пропонуємо сучасне апаратне лікування – воно проводиться в ігровій формі, не приносить дитині дискомфорту і є безпечним та ефективним. 

Також у нашому центрі представлений великий вибір оптичних лінз, оправ, м’яких контактних лінз, розчинів та аксесуарів.

У нашій клініці ви можете проходити щорічне обстеження, щоб контролювати стан свого зору і вчасно коригувати порушення, що виникають.

Ви можете дізнатися більше, відвідавши наш сайт Візіум Львів. Або зверніться за консультацією за одним із наведених телефонів: +38 (032) 229 50 00 або +38 (067) 829 50 00.

.