Неділя, 29 Травня, 2022

За що Синютка просив вибачення в учасника АТО?

22 січня, у День Злуки, у Львівському оперному театрі відбулись урочистості з нагоди цього свята, у часі яких не обійшлось без конфліктів та непорозумінь.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, 22 січня до Львівської опери було запрошено представників місцевого самоврядування, громадськості, органів місцевої влади, воїнів АТО, волонтерів. Опісля урочистого заходу стало відомо, що вдові загиблого атовця Олені Пасевич не дали слова з нагоди Дня Злуки. Крім того, учасника бойових дій на Донбасі, атовця Олексія Соловка відмовились нагороджувати почесним орденом в офіційний спосіб на сцені, натомість віддали воїну заслужену нагороду просто в холі Оперного театру. Щодо цього у міжмережжі розгорівся неабиякий скандал. Про це пише zaxid.net.

Вже наступного дня, 23 січня, голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка зустрівся із учасником АТО Олексієм Соловком. Під час зустрічі очільник Львівщини попросив вибачення за прикрий інцидент, що трапився під час урочистого відзначення Дня Соборності України у Львівському оперному театрі. Голова ЛОДА сказав:

“Прошу вибачення за це непорозуміння, хочу, аби ви не сприймали це як особисту образу. Шкода, що підлаштовують провокації там, де б мали спільно працювати, а не піаритись.”

Воїн Олексій Соловко поставився до інциденту з розумінням та прийняв вибачення голови Львівської ОДА. Крім того, Олег Синютка та Олексій Соловко поспілкувались на різні теми, зокрема соціального захисту бійців АТО та ООС, оздоровлення та надання пільг тощо. Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зазначимо, Олексій Соловко – капітан, начальник штабу 2-го десантно-штурмового батальйону військової частини А0284 (80-та окрема десантно-штурмова бригада).