Субота, 28 Травня, 2022

На Львівщині скоротять чиновників: хто потрапляє у цей список?

Вчора, 14 січня Олег Синютка, голова Львівської обласної держадміністрації, у часі планової наради розповів про суттєве скорочення працівників обласної адміністрації та окремих департаментів області. Про це інформує прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, головна причина значного скорочення чиновників Львівської області полягає у тому, що окремі підрозділи ЛОДА працюють неефективно. Адміністрація ЛОДА навела цифри: станом на 1 січня 2019 року загальна кількість працівників ЛОДА складала 613 осіб, частина яких, за словами голови ЛОДА Олега Синютки, підлягає скороченню. Пан Синютка заявив:

“За рахунок меншої чисельності працівників ми можемо досягнути кращих результатів. Тож після звітів департаментів ми підемо на суттєве скорочення чиновників деяких підрозділів, в тому числі апарату ЛОДА”.

Голова ЛОДА не уточнив скільки саме працівників обласної адміністрації заплановано скоротити, однак наголосив, що вже роздав певні доручення щодо скорочення у трьох департаментах і апараті ЛОДА. Прізвища пан Синютка публічно не назвав, але запевнив, що вони вже відомі.

Також Олег Синютка нагадав, що подібне рішення було прийнято у 2016 році. Тоді це скорочення держслужбовців ЛОДА не призвело до погіршення роботи. Три роки назад кількість чиновників скоротили на 20%, а працівників апарату – на 30%. Про це пише інформаційне агентство zaxid.net.

14 січня рішення про суттєве скорочення апарату ЛОДА прозвучало досить несподівано та неочікувано, враховуючи те, що адміністрація ЛОДА заявляє про постійний брак кадрів у їх установі. Тільки за останній місяць на сайті ЛОДА було зареєстровано 8 оголошень про вакансії у різних структурних підрозділах Львівської держадміністрації.