Субота, 2 Липня, 2022

Справа Дубневича: арешт, застава у 100 млн грн та підтримка з боку атовців

Ще 31 жовтня у Верховній Раді України депутати проголосували за позбавлення народного обранця Богдана Дубневича недоторканності та притягнення його до кримінальної відповідальності, адже цій особі генпрокуратура висунула підозру про розкрадання “Укрзалізниці” на 93 млн грн та постійне зловживання службовим становищем, передає Громадське.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, у результаті відкриття кримінального провадження щодо Богдана Дубневича впродовж всього цього тижня тривали судові засідання. А вже 7 листопада суд призначив для Дубневича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з можливістю внести заставу у розмірі 100 млн грн протягом перших 5 днів після вироку. Сам підозрюваний, як і його адвокати, були обурені таким рішенням. Зокрема, Богдан Дубневич зазначив, що йому нема звідки взяти таку суму. Хоч, наприклад, 3 роки тому у братів Дубневичів на двох у деклараціях було 700 млн грн, передає zaxid.net.

Того ж дня, 7 листопада, Богдана Дубневича було взято під варту у самій залі суду. Але вже сьогодні, 8 листопада, з’явилась інформація, що народного депутата випустили з СІЗО після внесення застави у повному розмірі. Хто заплатив гроші за депутата невідомо. Таку новину повідомив один з адвокатів Богдана Дубневича Станіслав Пелюк, інформують Українські новини.

Що цікаво: сьогодні, коли стало відомо про ув’язнення Богдана Дубневича, у міжмережжі з’явилось відеозвернення колективу атовців з Львівщини до підозрюваного. Ті висловили Дубневичу свою підтримку та зазначили, що це політичне замовлення та “дискредитація патріотів”, але вони вірять, що правда буде на боці пана Богдана, бо він багато добра зробив для України, зокрема для Львіщини. Така позиція була не всім зрозумілою та далеко не всі атовці підтримали цих хлопців, тому цю ситуацію зараз активно обговорюють. Далі буде.