Понеділок, 4 Липня, 2022

500 000 грн за матюк: депутат Козловський невдало поспілкувався на футбольному матчі

Львівський депутат Григорій Козловський полюбляє перебувати у центрі різних скандалів. Окрім його “особливої” підприємницької діяльності, яка постійно викликає різні питання та вияснення нюансів на законодавчому рівні, посадовець та бізнесмен Козловський славетний своїми різкими висловлюваннями, про що далі мова.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, 2 жовтня футбольний клуб “Рух”, президентом якого є Козловський, зіграв матч з командою “Маріуполь”. Тоді зустріч закінчилась з рахунком 0:1 на користь гостей зі Східної України. Це викликало хвилю обурення у очільника львівського ФК і у часі прес-конференції він висловився нецензурною лексикою на адресу судді матчу:

“Можливо, я буду прямолінійним, але сьогодні всі люди, які прийшли на матч, в один голос кричали “Суддя – під*рас”. Ви знаєте, мені як президенту важко не погодитися – реально під*рас…”

Вищі кола футбольного світу просто так це не залишили і зобов’язали президента ФК “Рух” сплатити за хамські коментарі та безпідставні звинувачення штраф у розмірі 500 000 грн, інформує видання zaxid.net з посиланням на прес-службу Асоціації футболу України.

Але інцидент не завершився лише фінансовою компенсацією, футбольну команду “Рух” у рамках чемпіонату України умовно позбавили 3-х очок. Зазначимо, у рамках цієї “футбольної теми” Григорій Козловський не вперше вирізняється своєю ексцентричною поведінкою. До цього вже було зафіксовано такі випадки. Зокрема, два найвідоміших: Козловський кілька разів вибігав на поле під час матчу “Рух” – “Жемчужина”; у 2016 році після гри він увірвався до суддівської кімнати з погрозами. Через ці випадки Асоціація футболу України неодноразово забороняла Козловському бути присутнім на іграх. Тепер перейшли на штрафи.

До слова, нещодавно сім’я Козловських потрапила у інший скандал, що пов’язаний з темою будівництва у центрі міста, в історичній його частині, сучасного готелю. У рамках цього питання з обуренням виступили деякі депутати ЛМР та окремі мешканці Львова.