Четвер, 7 Липня, 2022

Том Круз надіслав листа меру Львова

30 жовтня меру міста Андрію Садовому надійшов лист від голлівудського актора Тома Круза.
У листі він дякує за привітність та чудовий прийом під час його відвідин Львова, які відбулися на початку жовтня, пише lvivyes.com.ua

“Від себе та від імені Кріса МакКворі, Джека Маєрса хочу висловити щиру подяку за теплий прийом. Було дуже мило з вашого боку і з боку Катерини прийняти нас, коли ми відвідали ваше красиве місто. Ми завжди будемо пам’ятати доброту та турботу, яку ми отримали від вас, вашої дружини та мешканців Львова. Вибір локацій був винятковим і ми сподіваємось продовжити цей процес”, – написав актор. 

З останнього речення  стає зрозуміло, що Том Круз прилітав спеціально для огляду цікавих локацій у місті старого Лева для зйомок нового фільму.

У своєму листі актор мовою оригіналу вживає словосполучення “location scouting”, а цей професіоналізм у кіноматографії має значення пошуку потенційних локацій перед початком зйомок. 

Відкриття паперового листа Андрій Садовий записав на відеокамеру і опублікував це на своїй сторінці у Facebook.
В той самий день мер Львова заявив, що передова група уже працює над добіркою локацій. І якщо все буде добре, можливо, кіно за участі Тома Круза зніматимуть саме у Львові.

Візит Тома Круза до Львова був 2 жовтня. Прилетів він приватним літаком. Разом із ним прибув і голлівудський сценарист і режисер Крістофер МакКворі (займався написанням сценаріїв та режисурою двох останніх фільмів із серії “Місія неможлива”). Візит був неочікуваним і недовготривалим. 

Зустріч актора відбулася на площі Ринок. Мер міста Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова почесно зустріли поважного гостя біля Ратуші. Мер подарував акторові дорогоцінну монету Короля Данила Галицького та книгу про історика Сергія Плохіна. Також Том Круз залишив запис у книзі почесних гостей Львова.

До того, як приїхати у Львів, актор вже встиг побувати в Києві та Одесі. Там він також оглядав потенційні локації для фільму. У столиці він зустрівся із Президеном України Володиморм Зеленським. Під час їхньої зустрічі актор повідомив, що його зацікавила Україна як проект для зйомок кінострічки.

Після приїзду голлівудського актора у Львів Мережа вибухнула новою порцією мемів.