Четвер, 7 Липня, 2022

Як з "Запорожця" зробити "Теслу": Садовий розповів, чим має займатися президент

У ніч з четверга на п’ятницю, 24 травня, міський голова Львова Андрій Іванович Садовий виступав в ефірі програми “Право на владу”, де говорив про те, чим має займатися Президент України. Під час свого виступу політик порівняв розвиток України зі стареньким “Запорожцем”, який ледве дихає. Натомість з цього “Запорожця” потрібно якось зробити “Теслу”, на думку Садового, не зупиняючи при цьому рух. Розповідає сайт “lvivyes“.

Також в межах свого інтерв’ю Андрій Іванович спробував пояснити, чому до Андрія Богдана, нового керівника Андміністрації Президента України, виникає стільки питань. На думку Садового, стільки запитань у суспільства до нового очільника виникло саме через те, що саме через цю особу в країні проходить значна кількість кадрових указів. Звідси – питання про порядність і чесність тих людей, яких призначатимуть на керівні посади в Україні. Тому від цього напряму залежить майбутнє держави, переконаний Садовий. 

Андрій Іванович зазначив, що “головні” люди в країні (голова Адміністрації Президента України, сам президент, голови обласних державних адміністрацій, яких призначає президент) мають займатися країною, її постійним розвитком та турботою про майбутнє держави. При цьому політик наголосив, що займатися потрібно саме цим, а не тільки питаннями виборів і виборчого процесу, як це було в Україні досі. 

Пригадаємо собі: цими днями новий президент призначив на посаду голови Адміністрації Президента Андрія Богдана. Цей указ спричинив велику кількість суперечок в суспільстві щодо того, наскільки законним є цей указ. Попередньо багато екпертів зазначали, що Богдан потрапляє під люстрацію і не має права очолювати цю посаду. 

Паралельно українці підписували петицію про відставку нового Президента України Володимира Зеленського. Вже за кілька днів петиція набрала потрібну кількість голосів.