Понеділок, 4 Липня, 2022

Зеленський заявив, що готовий взяти участь у дебатах з Порошенко

Сьогодні, на третій день після президентських виборів в Україні, один із учасників другого туру виборів Володимир Зеленський заявив, що “приймає виклик” і готовий взяти участь у дебатах з Петром Порошенком, розповідає сайт “lvivyes.com“. При цьому Володимир Зеленський звернувся до чинного Президента України з викликом провести дебати на НСК “Олімпійський” і дав на роздуми Порошенку одну добу. В соціальній мережі Facebook на сторінці кандидата з’явилося відеозвернення до Порошенка. 

Так, Володимир Зеленський звернувся до президента зі словами про те, що не збирається “відморозитися” і ховатися від дебатів, що він не вчинить так, як, за словами кандидата, вчинив чинний президент у 2014 році. Дебати, за переконанням Володимира Зеленського, мають відбутися перед українським народом саме на НСК “Олімпійський”, а всі канали мають “наживо” транслювати процес; усі журналісти мають право бути присутніми на знакових для України дебатах. Кандидат у президенти зазначив, що учасники виборів мають обов’язково пройти медичну експертизу для того, щоб довести українцям, що серед кандидатів немає злочинців-наркоманів. За його переконанням, країні потрібний “здоровий президент”.

Зеленський звернувся до Порошенка з вимогою забрати свої слова назад щодо того, що Володимир Олександрович є “маріонеткою Коломойського”. Це чинний президент повинен зробити у знак поваги до тих, хто віддав свій голос не за бандита, “ватніка”, “малороса”, а за кандидата у президенти Володимира Зеленського. У чинного президента – 24 години на те, щоб дати відповідь Зеленському. 

Зазначимо, що нещодавно на сайті Верховної Ради України з’явилася електронна петиція, яка стосується обов’язковості проведення дебатів на президентських виборах в державі. Поки що Центральна виборча комісія опрацювала 99,99% протоколів.