Середа, 6 Липня, 2022

Як львівський мер прокоментував результати екзит-полу

Цими днями в соцмережах та ЗМІ найбільше розмов та суперечок точиться саме про виборчий процес в Україні. Після результатів екзит-полу суперечки та розмови лише посилилися, і всі, “кому не ліньки”, взялися висловлювати власні судження щодо результатів президентських виборів. Андрій Садовий, львівський мер, колишній кандидат у президенти, який напередодні відкликав свою кандидатуру на користь іншого, також не залишився осторонь і висловив свою думку щодо виборів в Україні, розповідає сайт “lvivyes.com” з посиланням на сайт “24 каналу“. 

Після оголошення результатів екзит-полу Андрій Садовий прокоментував останні події так:

“Це однозначно вердикт українців – вони хочуть змін. Українці стомилися говорити про корупцію. Якщо головнокомандувач в Україні має лише 17% довіри, то дуже важко перемагати в цій війні, яка є зі сторони Росії, тому що корупція є помічником, якого використовує російський агресор”.

Львівський мер зазначив, що результати першого туру виборів – це пряме віддзеркалення усієї динаміки того, що відбувалося в державі впродовж останніх двох місяців. Андрій Садовий пояснив, що така ситуація на виборах об’єднала усіх, а наступні три тижні – це важливий період для кандидатів у президенти, і цікаво буде те, як вони його пройдуть.

За переконанням мера Львова, сьогодні українці мають вимагати дебатів, аби кандидати у президенти могли показати “свій розум” та представити українцям свої команди, бо до них входять ті, кого кандидати пропонують на головні посади в державі. 

Володимира Зеленського, який отримав першість у цьому турі виборів, Андрій Садовий назвав досить компетентним. Такі висновки мер Львова зробив після того, як поспілкувався з кандидатом “ЗЕ”. Часткову недосвідченість Зеленського Садовий пояснює тим, що той раніше ніколи не брав участі у політичному житті, а відтак, можливо, чоловік лише готується до ролі головнокомандувача країною. Натомість Петро Порошенко, за словами Садового, навчився “красиво” говорити, однак українці також навчилися порівнювати слова з реальною ситуацією в країні.

Також Садовий говорив про те, що ці вибори показали: Україна – демократична країна. Зараз, за словами львівського мера, головне для українців – не піддаватися на провокації. При цьому Садовий зазначив, що важко уявляє те, як чинний президент буде віддавати владу у руки іншого.