Понеділок, 4 Липня, 2022

Ключові переваги автомобілів ЗІЛ

Для більшості моделі ЗІЛ – це вже неактуальна техніка. З одного боку це так. Правда, для багатьох це єдина можливість купити в своє розпорядження вантажний транспорт для виконання якихось комерційних цілей або власних завдань. Відмовлятися від таких покупок не варто.

Щоб розібратися в нюансах експлуатації, переваги машин, потрібно відвідати AUTO.RIA. Тут можна знайти вантажні ЗІЛ в різних конфігураціях і з різною комплектацією. Головне – це можливість зв’язатися з продавцями і уточнити, в якому стані знаходиться пропонований агрегат.

Дорожні переваги

За потужністю машини ЗІЛ не можуть похвалитися хорошим ресурсом. Однак це не означає, що не вийде реалізувати весь потенціал техніки. Потрібно враховувати наступні деталі:

  • Це автомобілі не з самим швидкісним двигуном. Двигун ЗІЛ розрахований на велику тягу і тому це машина, на якій легко перевозити великі вантажі і в тому числі тягнути додаткові причепи.
  • Мотор відрізняється витривалістю перед примхами погоди. Якщо порівнювати вантажівки по стійкості до екстремальних умов експлуатації, ЗІЛ виявляться одними з кращих. Така техніка не вийде з ладу, як в сезон літньої спеки, так і холод.
  • Машина відрізняється хорошою прохідністю. Жорстка підвіска витримує удари об ями і вибоїни, а тому ці авто легко пересуваються по пересіченій місцевості. Тому раніше ЗіЛ активно задіяні на будівельних майданчиках і в важкодоступних зонах.
  • Комплектація шасі максимально спрощена. Це означає, що водій при наявності навичок, базового інструменту зможе проводити обслуговування і локальний ремонт машини в польових умовах. Саме тому автомобілі ЗІЛ активно застосовувалися в робочих цілях, коли не доводилося простоювати години без роботи через мікрополомок.

Універсальний вантажівка для будь-яких цілей

Машини ЗІЛ можна назвати універсальними, якщо підбирати техніку для якихось робочих завдань. Це моделі, які можуть бути задіяні для перевезення вантажів, для обслуговування окремих територій, а також для сервісу та буксирування техніки.

При цьому потрібно враховувати і те, що, незважаючи на великий вік, моделі ЗіЛ досі зручно ремонтувати за доступними цінами. Знайти запчастини можна на розбірках, а також в спеціалізованих компаніях, які займаються обслуговуванням бюджетних вантажних транспортних засобів.

Якщо говорити про сервісні переваги, можна виділити наступне:

  • На ЗіЛ не обов’язково встановлювати оригінальні компоненти. Архітектура шасі універсальна, тому можна використовувати сучасні китайські деталі, які коштують мінімальні гроші. Утримання техніки не обійдеться користувачеві в круглу суму.
  • Мотори вітчизняних вантажівок не сприйнятливі до зовнішніх чинників. Головним з них стає якість моторного масла і бензину. Двигуни можна заправляти бюджетним паливом, не задіювати додаткові присадки, а також обслуговувати дешевими мастильними сумішами.
  • В Україні не складе труднощів знайти приватних майстрів і приватні сервісні центри, готові взятися за ремонт такого автомобіля. Це знову ж говорить на користь економії. Не доведеться витрачатися на послуги офіційних дилерських центрів, що відбувається при роботі з європейськими вантажівками, які включають масу складної електроніки.

Як можна заробити на старих вантажівках?

Викуповувати старі ЗІЛ не обов’язково для щоденної експлуатації. Можна просто заробити на перепродажі. Не варто забувати, що це хоч і дешева, але все ж уже застаріла і багато в чому ретро техніка.

Україна відноситься до країн, де розвивається тренд на відновлення застарілих конфігурацій авто. Це не обов’язково легкові іномарки з Європи середини 20-го століття. До таких сьогодні відносяться старі моделі ВАЗ і раритетні вантажівки ЗіЛ.

На AUTO.RIA оголошення розміщують як продавці, так і покупці. Користувач знайде масу пропозицій, в яких дилери готові заплатити хороші гроші за машину з оригінальними комплектуючими і без критичного зносу ключових вузлів.

Перепродаж ретро машини передбачає певну підготовку. Заздалегідь потрібно перевірити двигун, зібрати додатково інформацію про стан підвіски і кузовні деталі. Після цього дефектні деталі знімаються і або відновлюються, або змінюються на нові. Знайти оригінальні комплектуючі знову ж можна в окремих розділах сайту AUTO.RIA.

Для користувача ключовою перевагою стає можливість зробити націнку, що в 3-4 рази перевищує початкові витрати. Якраз на цьому і будується заробіток. Причому через AUTO.RIA ЗіЛ можна продати не тільки в Україні, а й за кордоном, де є інтерес до ретро техніки.