Четвер, 30 Червня, 2022

Андрій Садовий більше не буде мером Львова

У прямому ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі zik мер Львова Андрій Садовий зробив гучну заяву про те, що більше не буде претендувати на посаду міського голови. Про це пише видання zik.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, у програмі нинішній мер Львова та колишній кандидат на пост Президента України на виборах 2019 року Андрій Садовий зазначив, що прийняв для себе важливе та остаточне рішення: балотуватися на крісло очільника міста Лева він більше не буде. За словами пана Садового, його задача сьогодні – працювати на рівні держави, адже саме так він зможе допомагати не тільки Львову, але й Одесі, й Харкову, й Миколаєву – усій Україні. Голова Львова Андрій Садовий в ефірі сказав:

“Закінчується моя третя каденція на посаді голови Львова – я був мером 13 років. Я б дуже хотів, щоби після мене приходили молодші, мудріші, талановитіші, більш успішні люди, і я максимально буду їх підтримувати. Моя задача сьогодні – працювати на рівні держави, адже тільки так я можу допомогти і Львову, й Одесі, й Харкову, й Миколаєву. Адже сьогодні до 80% міст перебувають під впливом криміналітету, і також я бачу, як криміналітет хоче залізти у Львів – я цього не дозволю!”

У рамках ділового діалогу Андрій Садовий також повідомив, що на сьогодні ще не може чітко відповісти, який вектор роботи обире для себе у майбутньому – політику чи владу. Але, додав, що точно знає: його велика мета – збудувати країну, у якій хочеться жити і з якої не виїжджатимуть люди. У приклад вдалого розвитку та правильної політики управління містом привів Львів, зазначивши, що сьогодні це місто, яке активно розвивається, розбудовується та приймає щороку багато туристів. 

Нагадаємо, 4 березня Андрій Садовий подав заяву про відкликання своєї кандидатури з виборів Президента України після того, як 1 березня заявив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користь лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка. Міський голова Львова тоді повідомив, що дотримується ідеї висунення “єдиного кандидата від опозиції” і вірить в те, що цей кандидат може перемогти на виборах. Найкращою кандидатурою, на його думку, є саме Анатолій Гриценко.