Понеділок, 23 Травня, 2022

Вакарчук таки визначився щодо участі у президентських виборах

Відомий музикант зі Львова, фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук протягом минулого року часто брав участь у міжнародних та всеукраїнських заходах, де багато говорив про політику та майбутнє України. У ЗМІ багато говорили про потенційну кандидатуру Святослава на виборах Президента України у 2019 році і до сьогодні українці не знали чіткої позиції Святослава: йде він на вибори чи ні. Але музикант таки визначився.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, 28 січня Святослав Вакарчук все ж розкрив головну інтригу передвиборчої кампанії і заявив, що не буде балотуватися у президенти України, але, зазначив, що наполегливо буде працювати над змінами у країні. За словами Вакарчука, його не цікавить президентський пост та влада. Для нього найважливішим є реальні зміни в його Україні. Він додав, що зараз, у джинсах, “може зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку”. Про це, зокрема, пише 24tv.ua.

Однією з найважливіших заяв музиканта стало те, що він публічно пообіцяв привести в українську політику якомога більше нових людей, адже нашій країні потрібні нові обличчя, нові лідери, нові ідеї та нові закони. Про це артист повідомив у своєму зверненні, опублікованому на офіційному YouTube-каналі. Святослав Вакарчук сказав:

“Разом з моєю командою я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе! Я вірю – справжні зміни можливі! І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін!”
 

Деякі експерти та політики роблять ставки на те, що Вакарчук піде на парламентські вибори, які відбудуться восени 2019 року. Однак, це вже буде чергова наступна інтрига, за якою українці спостерігатимуть згодом. Адже, зазначимо, лідер гурту “Океан Ельзи” має величезну популярність серед українців. Його пісні, вислови та промови неабияк надихають прихильників, та й загалом усіх людей, мало того, до Святослава прислухається увесь світ.