Понеділок, 4 Липня, 2022

Ірина Луценко склала депутатські повноваження: причина?

Стало відомо, що народна депутатка України, представниця партії колишнього Президента України Порошенка “Європейська Солідарність”, Ірина Луценко склала мандат. Відповідну заяву дружина Юрія Луценка, колишнього генпрокурора країни, до органу у Верховній Раді України подала минулої п’ятниці, 1 листопада. Про це інформує Українська Правда з посиланням на свої власні джерела.

Як повідомляє “lvivyes“, головна причина складання депутатських повноважень – стан здоров’я Ірини Луценко. За попередньою інформацією, найближчий тиждень пані Луценко ще проведе на робочому місці, у стінах Верховної Ради України. За її словами, голова партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко проінформований про згадану вище заяву Ірини Луценко, передає видання zaxid.net. Зазначимо, у разі підтримання ВРУ заяви про дострокове припинення депутатських повноважень, місце пані Луценко у партії “ЄС” займе Ірина Никорак , №26 у списку цієї політичної сили. Ця жінка – теперішня депутатка Київської міської ради. Її пов’язують з ім’ям скандального забудовника Вадима Столара. Деякі джерела зазначають, що саме за сприяння цього чоловіка посадовиця Никорак потрапила у досить високі позиції партії Порошенка. 

Нагадаємо, Ірина Луценко вперше стала народною депутаткою у 2012 році від партії Юлії Тимошенко “Батьківщина”. Згодом вона входила до політичної сили “Блок Петра Порошенка”, а тепер є представницею “Європейської Солідарності”.

До слова, навколо іншої народної обраниці, також представниці партії “ЄС”, Софії Федини зараз розгорнувся чималий скандал через її відеозвернення до Президента України Володимира Зеленського: Федина разом з колегою Марусею Звіробій агресовно висловлювалась щодо Глави держави, говорили про повалення влади та розправи. З цієї причини щодо нардепки було відкрито кримінальне провадження у ГПУ.