Четвер, 7 Липня, 2022

Де знайти ідеальні навчальні курси для розвитку дитини?

Сучасна шкільна програма вимагає від дітей ґрунтовної підготовки при вступі до першого класу. Однак підготовчі курси при школі, чи заклади дошкільної освіти не настільки комплексно здійснюють підготовку майбутніх школярів. Тому варто звернутися до справжніх професіоналів своєї справи – SMARTUM

Академія розвитку інтелекту спрямована на якісний розвиток розумових здібностей вашого чада. Статистика підтверджує ефективність навчальних курсів центру: понад 250 тисяч учнів, 849 центрів, 17 країн. Освітня діяльність “Smartum” відзначена величезною кількістю свідоцтв і сертифікатів.

Приємний бонус від компанії – безкоштовне пробне заняття, завдання якого визначити рівень підготовки учня, за яким розроблять спеціальну програму навчання саме для вашої дитини. В академії працюють лише досвідчені спеціалісти, які здатні знайти професійний підхід до кожного зокрема, легко і доступно подати навчальний матеріал, зацікавити дітей сучасними методами навчання. Програма розробляється відповідно до сучасних освітніх завдань і вікових категорій: для дітей 5-6 років, 7-10 років, 11-16 років. 

Навчання проводиться у різних напрямках: ментальна арифметика – для однакового розвитку правої та лівої півкуль мозку, дитина зможе дуже швидко усно здійснювати математичні дії; ліберика – техніка, з допомою якої ваша дитина навчиться швидко та вдумливо читати, засвоювати прочитане; меморика – курс тренування пам’яті; спідкубінг (або швидкубінг) – тренування для швидкого збирання кубика-рубика.

Академія ментальної арифметики “Smartum” не лише якісно підготує вашу дитину до вступу до загальноосвітньої школи, але й покращить успішність дитини, якщо вона вже навчається в школі без репетитора. Батьки зазначають, що вже після кількох занять у центрі, їхні діти стають більш уважними, зібраними, зосередженими, а шкільні предмети засвоюються в кілька разів легше і швидше. Діти з радістю відвідують заняття академії, навчаються, розвиваються, заводять нові знайомства.

Досвідчені педагоги, дружній колектив, спеціально розроблена програма навчання – запорука успішного інтелектуального розвитку вашої дитини. Важливо, що записати дитину на навчання або поставити запитання про умови навчання, можна навіть не виходячи з дому – зателефонувавши на будь-який телефонний номер, заповнивши електронну реєстраційну форму на сайті або завітавши безпосередньо в центр “Smartum”. Оберіть зручний для вас метод реєстрації і розвиток інтелектуальних здібностей вашої дитини гарантований.