Субота, 21 Травня, 2022

Яким буває бюджетний планшет?

Останні опитування користувачів комп’ютерної техніки показують, що планшети впевнено займають друге місце за популярністю після смартфонів, що й не дивно — ці девайси універсальні, прості у використанні та в обслуговуванні.

Так, комусь вони замінюють ноутбуки, комусь електронні книги, а для когось це зручний спосіб для виходу в мережу. Загалом, такий пристрій ніколи не буває зайвим і годиться як для роботи, так і для розваг.

Залишається тільки вирішити, як вибрати недорогий девайс, щоб не збирати на нього гроші пів життя. Відповідно у цій статті розглянемо, якими бувають бюджетні планшети та на що потрібно орієнтуватися при їх купівлі.

З чого почати?

Починати вибір планшета ми радимо з аналізу параметрів дисплея, який на цьому пристрої виконує роль монітора та пристосування для введення інформації. На що тут слід звернути увагу в першу чергу?

Це:

  • Діагональ екрану;
  • LCD-панель;
  • Роздільна здатність екрану.

Чому саме ці чинники? Розмір екрану важливий для потреб користувача. Якщо ви граєте, дивитись фільми, краще вибрати велику діагональ: 10-10.6 дюймів, для музики та виходу в соціальні мережі досить і 7 дюймів.

Далі, система на якій базується LCD-панель, яка забезпечує відповідний рівень передачі кольору та кут огляду. Ми рекомендуємо вибрати IPS-матрицю, більш продвинуту у порівнянні з TFT-дисплеями.

Ну і нарешті третій момент — роздільна здатність екрану, що визначає рівень деталізації картинки.

Важливо! Запам’ятайте, чим більше діагональ планшета, тим вищою має бути роздільна здатність екрану.

Продуктивність і процесор

Це другий за важливістю чинник, параметри якого потрібно врахувати при виборі планшета, якщо, звичайно, ви не хочете нескінченно довго чекати поки пристрій завантажиться або страждати від нескінченних багів навіть при стандартному серфінгу в інтернеті.

Виходячи з цього, радимо на зв’язуватись з планшетами з ОП менш як 1 Гб. З урахуванням того, частина вільного простору на жорсткому диску піде під ОС, мінімальна “оперативка девайса повинна бути не менше 2 Гб.

Що стосується процесора, то 4 ядер і частоти 1,3 ГГц цілком вистачить для установки ігор, карт і додатків.

Крім того, вибираючи бюджетний планшет, зверніть також увагу на можливості акумулятора (чим більше його обсяг, тим краще) і на інтерфейс, зокрема, на кількість “виходів”, бездротовий він або провідний, чи є підтримка 3G і голосового зв’язку та інше.

Підсумок: Якщо ви підійдете до аналізу цієї інформації серйозно, то проблем з планшетом у вас не буде, та й обійдеться він вам, без переплати за зайві опції, значно дешевше.