Понеділок, 4 Липня, 2022

Президент озброїв ЗСУ модернізованими бойовими літаками

Українцям добре відомо, що у зв’язку з останніми подіями (мова йде про захоплення українських кораблів у Керченській протоці та введення на частині українських земель воєнного стану) президенту доведеться взятися за покращення обладнання української армії. Про це розповідає сайт “lvivyes“.

Цими днями Петро Порошенко зробив перші кроки до удосконалення обладнання Збройних Сил України (ЗСУ) і передав нову військову техніку в користування воякам. Це – модернізовані бойові літаки, нові безпілотники, а також гелікоптери. Під час офіційної передачі нової техніки Порошенко вручив відповідні сертифікати військовим. 

Президент також зазначив, що український літак АН-77 має авіоніку провідних світових виробників і цей літак суттєво наближений до стандартів НАТО. Саме цей український літак став частиною нового військового обладнання українських вояків. Глава держави переконаний в тому, що саме цей літак має стати основою нашої військово-транспортної авіації. Його характеристики дозволять перейти українській авіації на принципово новий рівень, який допоможе нам в обороні української держави. 

Також президент відмітив, що попередньо вся військова техніка пройшла ремонт та оновлення (модернізацію) на вітчизняних профільних підприємствах оборонно-промислового комплексу. Важливо, що до складу ЗСУ увійшли ще декілька нових літаків, серед яких – багатоцільові винищувачі та важкі багатоцільові високоманеврені літаки. Це саме те, чого потребували наші війська для належної оборони держави. 

Щодо гелікоптерів, то до українських військ також передали навчально-тренувальні та навчально-бойові літаки, яких також бракувало в рядах української воєнної техніки, як зазначив під час вручення сертифікатів президент.