Четвер, 7 Липня, 2022

На діловій зустрічі у Мюнхені Володимир Зеленський розсмішив міжнародну спільноту політиків: чим?

Наприкінці минулого тижня Президент України Володимир Зеленський взяв участь у важливій міжнародній події – Мюнхенській конференції, в рамках якої мав особистий виступ-дискусію, який навіть транслювали американські канали, передає УП.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, у часі свого виступу, що проходив 15 лютого приблизно о 12:00, Глава України порушив актуальні питання: війна на Донбасі, анексія Криму, складні переговори з Росією тощо. У рамках своєї промови Зеленський зазначив, що українська влада має намір провести вибори в ОРДЛО у жовтні цього року, але при умові повного припинення вогню з боку Росії у теперішній зоні війни.

Також у часі, який було відведено Зеленському на конференції, Президент України відповідав на запитання політиків та представників ЗМІ усього світу. Зокрема, з ним поспілкувалась журналістка Крістіан Аманпур, яка була модераторкою на конференції. Вона порушила тему імпічменту Президента США Дональда Трампа та запитала, чи справді Україна має до цього відношення. На що Зеленський відповів у своїй манері – серйозно, але з вкрапленням жартів. Він зазначив, що у часі своєї акторської кар’єри мріяв стати відомою зіркою, отримати нагороду “Оскар”, прославитись на увесь світ, а особливо – стати знаним у США. Так і сталось, сказав усміхаючись, але “зіркою” він там, у США, став вже будучи президентом України і у ситуації з імпічментом Трампа. Реакція залу не забарилась – усі вибухнули від сміху, розуміючи про що Зеленський, та стали аплодувати йому.

Згодом Володимир Олександрович додав, що звичайно “ні”, не має до цього стосунку, і не хотів собі саме такої слави там, за океаном, а навіть має бажання знову поговорити з очільником штатів, особливо – якщо це допоможе завершити в Україні війну. Президент України наголосив, що між Україною та США складаються хороші партнерські стосунки, і він хотів би продовжувати у тому ж дусі. Він висловив свою подяку та підтримку міжнародним колегам та вкотре закликав допомогти Україні у цей непростий час.