Четвер, 7 Липня, 2022

Сьогодні Зеленський провів телефонну розмову з Путіним: подробиці

Сьогодні, 14 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів в телефонному режимі розмову з Президентом РФ, Главою країни-агресорки, яка веде війну з Україною, Володимиром Путіним. Відповідну інформацію оприлюднили на офіційній сторінці Офісу Президента України у соціальній мережі “Facebook”.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, розмова очільників двох країн відбулась у першій половині дня. За даними прес-служби українського президента, сторони говорили про виконання домовленостей, які були досягнуті у рамках Нормандського саміту, що відбувся 9 грудня 2019 року в Парижі. Також Зеленський з Путіним згадали про майбутню зустріч лідерів “Нормандської четвірки” та підготовку до неї. Зокрема, про дії, які російська сторона має виконати до цього часу. Одним з найважливіших пунктів цього діалогу стало обговорення питання звільнення незаконно утриманих українців з тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також з територій Російської Федерації. Наостанок сторони домовились активізувати роботу, кожен зі свого боку, щоб досягнути раніше поставлених домовленостей.

Очевидно, що розмова мала загальний характер – жодної конкретики, або: так це подає Офіс Президента. Саме в цьому – у загальних, нікому непотрібних, формальних фразах, і звинуватили Президента України чимало українців, які вже висловили свою думку у коментарях нижче цього повідомлення. За переконанням багатьох людей, це розмова ні про що. Крім того, деякі дописувачі пригадали Зеленському ситуацію з Миколою Патрушевим – представником влади РФ. Нагадаємо, нещодавно в ефірі програми “Схеми” заявили, що Володимир Зеленський, будучи з робочою поїздкою в Омані, зустрічався з високопосадовцем РФ Патрушевим. Ця інформація нібито була повідомлена таємними перевіреними джерелами. Українці ж вимагають пояснень. У відповідь на це прес-служба Зеленського написала, до речі, теж сьогодні, 14 лютого, що згадана ситуація – не що інше як брехня і маніпуляція.