Понеділок, 4 Липня, 2022

Зеленський планує "очистити" партію "Слуга народу": чи відомі імена тих, хто піде?

Нещодавно стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський має намір “перепровірити” свою партію “Слуга народу” та відсіяти звідти тих, хто за цей час виявився некомпетентним фахівцем у межах своєї діяльності у парламенті України, не виправдав депутатського мандату або за час роботи у Верховній Раді України потрапляв у різні скандали через теперішню діяльність або своє минуле.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, Володимир Зеленський заявив, що його політична сила потребує негайного очищення. Адже він все більше почав себе ловити на думці, що йому соромно за окремих людей з його робочого оточення – за їх слова, вчинки, роботу. Відтак, Глава держави заявив, що у найближчому часі партія “Слуга народу” пройде так зване “очищення”, передає 24 Канал.

Президент зазначив, що в один момент неможливо проконтролювати дії кожного члена команди, але згодом все стає відомим – усе приховане, неправильно зроблене та сказане. Саме тому, наголосив Зеленський, як і обіцяв він у часі передвиборчих перегонів, їх партія пройде етап оновлення. Наостанок Зеленський додав, що жоден з членів його робочої команди не є його другом, а лише колегою, і тільки деякі – близькими людьми.

Наразі не називають імена людей, які партію покинуть. Хіба що відомі імена тих, які вже це зробили. Нагадаємо, у листопаді з парламентської фракції “Слуга народу” виключили Анну Скороход, Антона Полякова та Романа Іванісова. Далі буде.

Зазначимо, вчора, 11 січня, Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Андрія Богдана, який був головою Офісу президента від початку президенства Зеленського. Його називали другою людиною у державі після президента. Водночас, у той же день, Зеленський призначив іншу людину на цю посаду – новим головою Офісу президента став Андрій Єрмак, який до цього працював помічником Глави держави.