Четвер, 7 Липня, 2022

Самовдоволеного Богдана ніхто не любить, і Президент – також: Зеленський підписав указ

Гарна новина для тих, кому ніколи не подобався голова Офісу президента Андрій Богдан: сьогодні, 11 лютого, Президент Зеленський підписав указ, в якому йдеться про звільнення Богдана з очолюваної посади. Тепер Андрія Богдана не буде в президентському офісі, пише lvivyes.com

Чому звільнили Богдана? 

2

Раніше довкола Богдана точилося чимало розмов – наприклад, багатьох обурював факт того, що Зеленський незаконно надав йому державну охорону. До того ж, чимало розмов і суперечок точилося довкола суміщення Богданом державної служби разом з адвокатською діяльність за трьох українських президентів. Крім переліченого, Богдан отримав від Президента Зеленського посаду керівника із присвоєння державних нагород (голова комісії державних нагород та геральдики).  

Пригадаємо, напередодні Богдан розповідав на закритій зустрічі журналістам про те, що його ніхто “не любить” і що чиновник розчарований в партії, яка так колись йому подобалася і на яку він покладав величезні надії та віру. Багатьох депутатів з обраної фракції Богдан звинуватив у тому, що в них розпочалася зіркова хвороба через стрімке кар’єрне зростання. Вочевидь, тільки в пана Богдана імунітет на зіркову хворобу, через що його, мабуть, і звільнили.  

Був Богдан, прийшов Єрмак – той, хто сповідує кремлівську пропаганду

Зеленський

Тож тепер на місце Богдана прийде новий чиновник – Андрій Єрмак. Він – знаний український правник, кінопродюсер, помічник Президента України (з 21 травня по сьогодні, 11 лютого), помічник народного депутата України, президент Громадської організації “Асоціація підприємців міста Києва”, Член Національної інвестиційної ради, Член Наглядової ради Державного концерну “Укроборонпром”, Член Української кіноакадемії, а також Член Європейської кіноакадемії. Засновник Garnet International Media Group.  

Попри величезний послужний, і, на перший погляд, авторитетний досвід та кар’єрний шлях Андрія Єрмака, він вже потрапляв в скандальні історії. Одна з найгучніших стосується питання кремлівської пропаганди. Неодноразово фахівці звертали увагу на те, що він причетний до російської інформаційної політики, сповідує явно не національні інтереси, а провокує українців стосовно проросійських питань.  

Ще в середині листопада минулого року партія “Європейська солідарність” вимагала негайно звільнити Єрмака через проросійські “меседжі”. А одного разу в прямому ефірі на телеканалі “НАШ” один із представників партії розповів публічно про те, що головний радник Зеленського (він займався тоді переговорами з міжнародними українськими партнерами) висловлює погляди, які дуже нагадують кремлівську ідеологію та пропаганду. Свідчення стосовно цього знаходимо далеко за океаном – у США було опубліковано свідчення, дані під присягою відомого американського дипломата Вільяма Тейлора.  

Цікаво ж, чим керувався Президент, призначаючи на місце самовдоволеного Богдана не менш скандальну людину, довкола якої виникає стільки підозр?