Четвер, 7 Липня, 2022

Зеленський встановив рекорд України: подробиці

У четвер, 10 жовтня, Президент України Володимир Зеленський мав прес-конференцію з представниками засобів масової інформації українських та закордонних видань. Як виявилось, ця робоча зустріч Глави держави була особливою, адже, як згодом стало відомо, її назвали “найдовшою прес-конференцією у світі”, за що було нагороджено Президента офіційним документом Книги рекордів України. Таку інформацію на офіційній сторінці опублікувала прес-служба Володимира Зеленського.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, своєрідний прес-марафон Володимира Зеленського тривав вчора, 10 жовтня. Розпочався він близько 10 години ранку та завершився опівночі. Загалом спілкування з журналістами зайняло понад 14 годин. Представники ЗМІ розмовляли з президентом за столом у відомому гастропросторі Kyiv Food Market. Це спілкування проходило групами, які складались з 7-10 людей. Ці групи змінювались кожні 30-40 хвилин. На зустрічі з кожною міні-групою Зеленський відповідав на усі поставлені запитання, передає Радіо Свобода.

Таким чином, Книга рекордів України вручила Президенту України Володимиру Зеленському нагороду за “найтривалішу у світі пресконференцію”. До слова, попередній рекорд належав нашому сусіду, президенту Білорусі Олександру Лукашенку. Він у 2017 році спілкувався з журналістам майже 7,5 годин.

Зазначимо, у одному з останніх своїх інтерв’ю Володимир Зеленський зізнався українцям, що думав, коли прийде на посаду Глави держави, то вже з наступного дня почне саджати всіх корупціонерів. Але, на його превеликий подив, йому повідомили, що не у компетенції Президента України керувати правоохоронними органами. Тому, зазначив Зеленський, зараз він активно працює у напрямку, щоб змінити цю застарілу, вкорінену в українську політику, “брудну” систему.