Понеділок, 4 Липня, 2022

В команді Зеленського відповіли українцям: знизити тарифи ніхто не обіцяв

Чи пригадуєте, як в часі передвиборчої кампанії кандидат у президенти, а сьогодні – новообраний Президент України Володимир Зеленський говорив про зниження тарифів на житлово-комунальні послуги? А пригадуєте, як під час дебатів чинний сьогодні президент звертався до свого попередника, звинувачуючи його у занадто високих тарифах для населення? Цими днями Володимирові Олександровичу нагадали про передвиборчі обіцянки, пише “lvivyes.com“. 

Під час інтерв’ю на BIHUS.info представник президента Андрій Герус навідріз спростував думки українців щодо того, що президент обіцяв знизити тарифи. Напряму таких висловів ніде не звучало, але при цьому президент розуміє, що це є проблемою, як повідомив журналістам Герус. 

То що ми маємо за словами представника команди “Зе”? Герус стверджує, що президент тільки говорив про обов’язкове збільшення видобутку газу, якого зараз українці потребують. Що ж із тарифами? За словами Геруса, Зеленський уникав популізму, а відтак аж ніяк не обіцяв знизити тарифи українцям. 

“Зеленський жартував про тарифи, що вони високі. Зеленський жартував про “Роттердам+”, що це не справедливо, що це корупційна формула, але прямих обіцянок він не давав. Звичайно, люди десь в напівнатяках хочуть бачити те, що вони хочуть бачити”, – заявив Герус.

Коли ж впаде ціна на газ? Команда “Зе” переконана: ціни на газ підуть донизу тоді, коли Україна стане експортером газу. 

Кому ж “причулося”, що Зеленський знизить тарифи? Згідно з інформацією інституту соціології у Києві, понад 39% населення переконане, що новообраний зменшить плату за газ та електроенергію. 

Нагадуємо, що триває збір підписів за відставку Кучми