Понеділок, 4 Липня, 2022

Президент Литви Даля Грібаускайте закликала Володимира Зеленського "розчавити" олігархічну систему в Україні

20 травня відбулась інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського, а вже сьогодні, 21 травня, новий очільник країни мав свій перший офіційний робочий день у новому статусі та новому кабінеті. За ці два дні на посту Глави держави Володимир Зеленський вже встиг зробити кілька гучних заяв, розпоряджень та мав зустрічі з провідними і впливовими політиками світу.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivyes“, у день інавгурації після офіційної частини у Верховній Раді України новообраний Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою приймали у Києві іноземні делегації, які прибули в Україну спеціально на церемонію інавгурації та проводили двосторонні зустрічі з главами багатьох країн. Однією з найважливіших стала зустріч Президента України Володимира Зеленського з Президентом Литви Далею Грібаускайте.

За даними видання DELFI, впливовий світовий політик, Президент прибалтійської держави Литви Даля Грібаускайте закликала Президента України Володимира Зеленського “розчавити” вкорінену олігархічну систему в Україні. Про це свідчить поширений президентською прес-службою аудіозапис, пише zik.

Пані Грібаускайте зазначила, що Україна зараз знаходиться на роздоріжжі, бо “у неї дуже багато викликів, але і величезних можливостей”. Президент Литви також висловила слова своєї підтримки новообраному Президенту України та підкреслила, що Литва послідовно і принципово підтримує українців, зокрема виступає за суверенітет і територіальну цілісність України, надає всебічну підтримку та засуджує агресію з боку Росії.

Президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що своїм вибором українці заявили на увесь світ, що хочуть жити в міцній, розвинутій європейській державі, без олігархату та корупції, зі стандартами європейської демократії, верховенством закону, прозорості та прав людини.