П’ятниця, 20 Травня, 2022

Львів’яни цьогоріч святкуватимуть День Незалежності впродовж трьох днів: Зеленський зробив анонс

Цими днями Президент України Володимир Зеленський повідомив українцям про майбутнє святкування Дня Незалежності цьогоріч, пише сайт lvivyes.com. За словами гаранта, цьогорічне святкування Дня Незалежності буде одним з найграндіозніших за весь час. Він зазначає, що мешканці всіх регіонів запам’ятають назавжди цьогорічне святкове дійство.

Так, цьогорічне відзначення Дня Незалежності України стартує 22-го серпня і триватиме впродовж трьох днів.

У День Прапора, що відзначається 23-го серпня, в усіх українських регіонах планують підняти великі стяги. В цей день також відбудеться перший саміт про деокупацію Криму, запланований в рамках програми «Кримська платформа», на який запросили відомих представників країн з різних куточків планети. В українській столиці ж на цей день запланований ще один саміт – саміт «перших леді та джентельменів», а також організують великий концерт легенд опери та балету у стінах Оперного театру.

На 24-те серпня у Президента ще грандіозніші плани – влаштувати потужний військовий парад «і на суші, і на воді», що його проведення Зеленський анонсував і на Дніпрі, і в Одесі та на Майдані Незалежності. Ще одна грандіозна подія відбудеться на НСК «Олімпійський», де виступлять відомі українські зірки.

За президентським планом, в ході цьогорічного святкування Дня Незалежності в українців буде унікальна нагода побачити Конституцію Пилипа Орлика, яку до свята привезуть до нас. Її зможе побачити кожен охочий.

Знаковим має стати і показ квітки – своєрідного символа тридцятиліття Незалежності. До слова, квітку до свята виготовила львівська компанія. Цей знак має символізувати єдину квітучу Україну, як розповів на великій прессконференції Зеленський цими днями.