Неділя, 22 Травня, 2022

Голова Львівської ОДА збудує новий завод за дорученням Зеленського

Невдовзі у Львівській області з’явиться новенький завод і чимало нових робочих місць, пише сайт lvivyes.com. Такі заводи збудують і в інших областях України, адже саме таке доручення дав головам обласних державних адміністрацій президент Володимир Зеленський.

Так, всі голови обласних адміністрацій та навіть міністри отримали доручення – збудувати по одному новому заводу в областях. Якими ж будуть новостворені підприємства і що на них виготовлятимуть – Володимиру Зеленському байдуже. Відомо лише те, що вони мають бути не гіршими від заводів, куди їздять щорічно працювати українські заробітчани, адже саме на цьому наголосив президент, коли роздавав завдання чиновникам.

Перед обранням напрямку роботи заводу голови обласних адміністрацій будуть змушені порахувати, на яку зарплату люди захочуть повертатися до різних міст з-за кордону. Про це також розповів Володимир Зеленський в інтерв’ю на каналі “Україна”.

За словами гаранта, саме інфраструктура дає сотні тисяч нових робочих місць. Виступаючи зі своїм дорученням, Володимир Зеленський зазначив, що Україна вже змінилася і стала важливим для Європи об’єктом – не тим, що постійно потребував допомоги, а таким, що може і сам допомагати за потреби. Як приклад, гарант назвав відправлення літаків з дезінфекторами в Італію, будівництво трьох нових літаків, розробку програми з ремонту та оновлення літаків, що допомагали гасити пожежі в Туреччині та Греції.

Сам голова Львівської ОДА Максим Козицький поки що ніяк не прокоментував доручення Володимира Зеленського.

Крім того, Володимир Зеленський розповів про наступні кроки розвитку держави. На його думку, далі слід займатися розвитком цифровізації та продовженням земельної реформи.