П’ятниця, 1 Липня, 2022

Чорна п’ятниця: поради для львів’ян

Чорна п‘ятниця 2020 – вже традиційне «свято» знижок, яке прийшло до кожного міста України зі Сполучених Штатів Америки. У цей день, який припадає на кінець листопада, практично в кожному магазині ви можете побачити шалені розпродажі, перекреслені цінники, а головне – приємні ціни на потрібні товари. Black Friday є найкращою можливістю придбати бажану ту чи іншу річ за максимально низькою вартістю, при цьому вже не потрібно витрачати низку ресурсів, зусиль та часу на черги в магазинах, примірки чи похід у маркети. Достатньо лише, будучи вдома, зайти на відповідний сайт і замовити бажаний товар. Наприклад, компанія Comfy.ua. дає можливість своїм покупцям купити за хорошою ціною будь-який продукт, не витрачаючи часу на похід у магазин. на сайті представлено низку товарів, не придбати які у день неймовірних знижок вважається справжнім злочином для кожного шопоголіка. 

Що купують львів’яни у Чорну П‘ятницю?

Найчастіше львів’яни використовують можливість зекономити гроші на таких продуктах, як: електротехніка, побутова техніка та дитячі товари. Саме на ґаджети, які щорічно розвиваються та з‘являються на українському ринку, і є найбільші знижки в магазинах у Black Friday. Наприклад, новий смартфон чи ноутбук. Чому б і не придбати їх за максимально низькою ціною?

Проте справжній аншлаг спостерігається і в магазинах одягу, де постійно у дні знижок є шалені розпродажі та величезні черги. Кожен переймається не лише за себе, але й думає заздалегідь, адже Чорна П‘ятницю є хорошою можливістю придбати чудовий подарунок для близьких на прийдешні новорічні свята.

Кухонні та товари для дому також є популярними серед представлених у Чорну П‘ятницю. Новий пилосмок, мультиварку, холодильник та навіть електричний чайник можна придбати за значно нижчою ціною.

Поради львів’янам на Чорну П‘ятницю: 

  • заздалегідь прослідкуйте за бажаним товаром, порівняйте ціни та детально вивчіть характеристики;
  • якщо є можливість, проконсультуйтесь напередодні Чорної П‘ятниці щодо покупки того чи іншого товару;
  • прослідкуйте сайти, де можна придбати його. Якщо є можливість замовити онлайн та скористатися знижкою – не гайте часу;
  • порівняйте ціни перед Black Friday та під час неї;
  • купуйте необхідне та пам’ятайте, що знижки діятимуть не лише один день.

Саме тому Чорна П‘ятниця є надзвичайно популярною серед шопоголіків, а крім цього – чудовою можливістю заощадити кошти та придбати бажаний товар. Завдяки Black Friday мрії стають реальністю.