Четвер, 7 Липня, 2022

Apple AirPods: на що звернути увагу львів’янам?

Компанія Apple не перестає дивувати світ новими ґаджетами. Ще в 2016 році всі вперше побачили новий пристрій, який зовсім скоро появився і на українському ринку. Навушники apple airpods безпровідні стали справжнім проривом у сучасній техніці.

Інноваційне у Apple AirPods

Безпровідні навушники повністю змінять ваше уявлення про можливості сучасної техніки, переслуховування та передачі звуку. Саме тому Apple AirPods став повністю інноваційним та унікальним продуктом, адже:

  • не вимагають настройки;
  • легкі та зручні у користуванні (для підключення потрібно лише доторкнутись);
  • оснащений датчиками, які можуть автоматично як і вимикати музику, так і відтворювати її;
  • підключаються до будь-якого пристрою Apple, будь то iPhone, iPod, iPad, Mac або Apple Watch;
  • відрізняються стильним дизайном, компактним розміром, є зарядка у комплекті, що дозволить вам завжди носити їх з собою;

Характеристика Apple AirPods

Apple AirPods відрізняються високою якістю передачі звуку, автоматичним налаштуванням, довгою роботою без додаткової заряду, а також двома встановленими мікрофонами, які не лише здатні фільтрувати зовнішні шуми, але й фокусуються на людському голосі. Усі ці функції забезпечує новий процесор Apple W1, який і ліг в основу нових AirPods. Варто відзначити і надпотужний акумулятор, який забезпечує довгу роботу пристрою: його вистачає на 5 годин безперервного прослуховування. А завдяки чохлі, який здатен заряджати навушники, ви можете користуватися ними ще 19 годин.

Дизайн Apple AirPods

Окремої уваги заслуговує дизайн безпровідних навушників. Вони компактні, прості та надзвичайно стильні. Чехол не займає багато місця, а на самих навушниках немає зайвих деталей та кнопок чи перемикачів. Це забезпечує комфорт у користування. У комплект Apple AirPods входять кабель Lightning / USB, зарядний чохол та самі навушники.

Чому варто придбати Apple AirPods?

Вам уже не прийдеться довго розплутувати провідні навушники, ви значно зекономите свій час. Загубити їх із вуха практично неможливо, адже компанія Apple продумала і цей нюанс: форма самого навушника не дозволить цього.

Також Apple AirPods є надзвичайно зручними у користуванні. Завдяки потужності, влаштованим функціям та іншим деталям, Apple AirPods відрізняються своєю високою продуктивністю та інноваційністю. Зауважимо, що ціна девайсу повністю відповідає його якості.

Де придбати Apple AirPods?

Практично кожен магазин техніки пропонує немалий вибір безпровідних навушників. Проте один із найкращих сервісів, де львів’яни можуть придбати Apple AirPods є мережа магазинів COMFY. Вас не лише здивує асортимент, який є в наявності, але й приємні ціни, консультація при виборі та лише оригінальні та якісні товари.