Понеділок, 4 Липня, 2022

“Досить компромісів з ворогом!”: як Львівщина зустрічала Зеленського?

Вчора, 17 вересня, Львівщину з робочим візитом відвідав шостий Президент України, Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський. До останнього пресслужба Глави держави не розголошувала подробиць візиту Володимира Олександровича. А вже сьогодні достеменно відомо, що робив, де був, з ким зустрічався пан Зеленський на Львівщині.

Як повідомляє інформаційний портал «lvivyes», візит Президента України на Галичину розпочався з відвідин Яворівського полігону, де напередодні стартували масштабні міжнародні військові навчання, але урочисте відкриття Rapid Trident 2020 запланували саме на 17 вересня. Офіційна частина цієї події розпочалась близько 11:00. Відомо, що військові з 9 країн та керівництво полігону чекали на Президента та його колег близько години, тому урочисте відкриття розпочалось трохи пізніше, ніж було заплановано. Зеленський прибув на Яворівщину на гвинтокрилі. Саме він розпочав цей захід, виголосив промову про мир в Україні та світі, про потребу та цінність військових, подякував їм за віддану службу. Згодом Президент України разом з іншими високопосадовцями спостерігали за показовою частиною військових занять, передає ЛОДА.

Опісля урочистої частини з нагоди відкриття Rapid Trident 2020 Володимир Зеленський заїхав на будівництво великого логістичного центру, який має стати найбільшим у Західній Україні. Також на в’їзді до Львова Глава держави ще завітав у новозбудований дитячий садочок, що у селі Зимна Вода. Цей дошкільний заклад має запрацювати вже 1 жовтня.

У Львові Володимир Зеленський зустрівся з представниками ІТ-індустрії Львівщини. Наприкінці дня Президент завітав у Митрополичі сади Святоюрської гори. Тут він представив свою нову команду, яка спробує свої сили на місцевих виборах вже у жовтні цього року, пише zaxid.net.

Зазначимо, що перед приїздом Президента України до Львова тут з’явились тематичні вивіски. Зокрема, на кількох бордах було зображено голову ЛОДА Максима Козицького, а поруч напис «Я підтримую Президента України». А на львівській ратуші вивісили великий банер, де писало «Досить компромісів з ворогом!».